Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
توزیع انواع ماهی سی باس تازه - شایلی فیش

توزیع انواع ماهی سی باس تازه

مای سی باس از محبوب ترین آبزیانی می باشد که گوشت خوار است و گوشت آن طعم فوق العاده ای دارد. پرورش این ماهی طی سال های اخیر با رشد چشمگیری مواجه شده است. توزیع انواع ماهی سی باس تازه در بازار ها به صورت عمده انجام می شود تا نیاز مصرف کنندگان آسان تر تامین گردد. توزیع مستقیم این محصول را امروزه خود تولیدی ها بی هیچ واسطه ای انجام می دهند تا بتوانند مشتریان دائمی خود را افزایش بدهند.

 

نحوه پرورش ماهی سی باس تازه

نحوه پرورش ماهی سی باس تازه

استخر های زمینی دارای حصار بهترین انتخاب برای پرورش ماهی های سی باس هستند. این ماهی ها چون گوشت خوار هستند باید در استخر های زمینی نگهداری شوند. این ماهی در دوره های ابتدایی زندگی خود در آب های شیرین زندگی می کند و زمانی که می خواهد تکثیر کند به آب های شور سفر می کند از این رو در زمان پرورش آن هم باید تمام این نکات را رعایت کرد.

در زمانی که این ماهی در آب ها می باشد از آبزیان و ماهی های کوچک تر تغذیه می کند و زمانی که پرورش داده می شود باید به آن غذا های فرآوری شده داد تا بتواند به خوبی رشد کند. در این غذا ها تمام املاح مغذی و مفید و آنزیم های کاربردی وجود دارد. پرورش دهندگانی که می خواهند این ماهی را تکثیر کنند باید با نحوه پرورش آن آشنایی کامل داشته باشند و آموزش های لازم را ببینند.

شرکت تولیدی ماهی سی باس تازه

شرکت تولیدی ماهی سی باس تازه

این شرکت تولیدی هم بهترین شرایط محیطی را انتخاب می کند و هم بهترین غذا ها را برای ماهی های سی باس انتخاب می کند تا بتواند با جلب رضایت مصرف کنندگان اعتبار خود را افزایش بدهد. این شرکت یکی از با سابقه ترین تولیدی های ماهی سی باس در کشور ما می باشد که توانسته با فراهم کردن شرایط محیطی عالی تعداد بالایی از این ماهی را برای تامین نیاز بازار ها پرورش بدهد.

شرکت ماهی سی باس برندی را هم برای خود انتخاب کرده است که با آن هم خود و هم ماهی های خود را در بازار ها و در میان رقبا معرفی می کند. امروزه شما می توانید حتی با مراجعه به این شرکت تولیدی هم خرید ماهی سی باس را انجام بدهید و چون واسطه ای میان شما وجود ندارد تازه ترین ماهی با قیمت باور نکردنی در اختیار شما قرار می گیرد.

برای افزایش سطح تولیدات و تامین نیاز بازار ها لازم است تا این شرکت هم تخهیرتن و شرایط محیطی خود را بیشتر و بهتر کند و هم نیروی کار خود را افزایش بدهد که نتیجه نهایی این عمل ایجاد اشتغال برای جوانان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما