Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 7 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدکننده بهترین ماهی کپور آمور - شایلی فیش

تولیدکننده بهترین ماهی کپور آمور

ماهی ها ارزش غذایی بالایی در تغذیه انسان ها دارند و جزء غذاهای اصلی محسوب می شوند. ماهی انواع مختلفی دارند و یک نمونه از آن ها، ماهی کپور آمور است. ماهی کپور آمور ماهی است که در آب های شیرین و گرم رشد می کند و شباهت زیادی به ماهی سفید دریای خزر دارد. این ماهی اغلب از گیاهان آبزی موجود در آب تغذیه می کند ولی گاهی اوقات سخت پوستان و نوزاد پشه هایی که در آب ها وجود دارند را هم می خورند.

تولیدکننده بهترین ماهی کپور آمور

مشخصات ظاهری ماهی کپور آمور

مشخصات ظاهری ماهی کپور آمور ماهی کپور آمور از نظر ظاهری به ماهی سفید خزر شباهت دارد به همین دلیل به آن ماهی سفید پرورشی نیز می گویند. این ماهی دارای سر پهن و بزرگی است و پوزه آن گرد است. این ماهی بدنی کشیده دارد و طول بدنش به پنج متر می رسد. همچنین این ماهی جزء ماهی های پر گوشت است و وزن آن به پنجاه کیلو گرم هم می رسد. رنگ بدن این ماهی در پشتش خاکستری و در پهلو ها زرد روشن مایل به سبز است. بدن ماهی کپور آمور دارای فلس های زیاد و درشتی است و یک باله پشتی کوتاه در پشتش دارد. این ماهی دارای دو جفت سبیلک می باشد و دندان های حلقی است. دهان ماهی کپور آمور کشویی است و قابل بیرون زدن می باشد. این ماهی با وجود شباهت بسیار زیادی که به ماهی سفید دارد، تفاوت هایی نیز با این ماهی دارد. سر ماهی سفید بر آمده است ولی ماهی کپور آمور سرش مسطح است. رنگ ماهی کپور آمور نقره ای واضح است ولی رنگ ماهی سفید نقره ای مات است. تفاوت دیگر این دو ماهی در تعداد ردیف دندان های حلقی آن ها است.

قیمت خرید ماهی کپور آمور جنوب

قیمت خرید ماهی کپور آمور جنوب ماهی کپور آمور جزء ماهیان چینی است و زیستگاه اولیه آن از این کشور بوده است اما امروزه به سایر کشورها از جمله کشور ایران آورده شده اند. این ماهی دارای گوشت مرغوب و با ارزشی است و بدلیل چثه بزرگی که دارد، ماهی پر گوشتی محسوب می شود. این ماهی طرفداران زیادی دارد. این ماهی در مناطق گرمسیر بهتر رشد می کند و به همین دلیل در جنوب کشورمان زیاد پرورش داده می شوند. ماهی آمور جنوب در آب های خلیج فارس و در اکثر مراکز پرورش ماهی  این منطقه پرورش داده می شوند. برای خرید ماهی آمور می‌توانید آن را از فروشگاه های گوشت ماهی تهیه کرد و یا از طریق سایت های فروش ماهی آن را به صورت بسته بندی یا فله سفارش دهید و از گوشت خوشمزه آن بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما