Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدکننده میگو ریز پرورشی قیمت مناسب - شایلی فیش

تولیدکننده میگو ریز پرورشی قیمت مناسب

تولید کننده میگو ریز پرورشی، با قیمت مناسب محصولاتش را عرضه می کند. گفتنی است که در ایران انواع گوناگونی از این آبزی پرورش داده می شود. همینطور در مناطق متفاوتی از کشورمان این کار صورت می گیرد و از سویی، تولید میگو ریز با شرایط ایده آل و طبق استانداردها انجام می شود. به هر صورت، میگو پرورشی را می توان به شکل با پوست و یا بدون پوست راحت با نرخ خوب تهیه کرد.

تولیدکننده میگو ریز پرورشی قیمت مناسب

ارزش غذایی میگو در امنیت غذایی

ارزش غذایی میگو در امنیت غذایی آیا می دانید ارزش غذایی میگو در امنیت غذایی چقدر اهمیت دارد؟ همه ما بارها شنیده ایم که این آبزی، مقوی، سرشار از انواع املاح معدنی و در همین حال درمان کننده بیماری های متعددی می باشد. ولی باید بگوییم که روش صید، نوع، چگونگی پرورش و نگهداری از محصول صید شده، همه دغدغه هایی می باشد که پژوهشگران دارند.

نوع مرغوب میگوها با کنترل های بهداشتی ارائه می شوند و هیچ آسیبی به گوشت ‌شان نمی رسد. اما مسئله اصلی در این است که حتماً باید به موضوع تازگی آن دقت شود. از طرفی میگوهایی که پوست کنده هستند، نباید زیاد در فریزر باقی بمانند، چون خاصیت خود را از دست داده و این می توان مضر باشد.

در هنگام خرید هم دقت کنید که میگو تازه بوی بدی نداشته باشد و وقتی هم که آن را پختید، هیچ لکی روی گوشت دیده نشود و از جانبی، رنگ آن باید یکنواخت باشد. این آبزی را در صورتی که بتوانید تازه و بهداشتی به دست آورید، خواص زیادی برای بدن انسان دارد که عبارتند از:

  • باعث جلوگیری از رشد سلول های سرطانی می گردد.
  • سیستم ایمنی را بالا می برد.
  • از مبتلا شدن به آب مروارید پیشگیری می کند.
  • برای پوست و رشد بهتر مو مناسب است.
  • باعث رشد مغز می شود.
  • برای قلب و عروق نیز مفید است.

خرید میگو ریز پرورشی عمده

خرید میگو ریز پرورشی عمده از مرکز خرید میگو ریز پرورشی عمده، می ‌شود محصولاتی درجه یک، تازه و در همین حال خوشمزه را تهیه کرد. عرضه در انواع مختلفی صورت می گیرد که شامل میگوهای موزی، سفید هندی، ببری و غیره است.

باید بیان نمود، نوع ریز میگوها سایزشان گوناگون می باشد و به طور میانگین در یک کیلوگرم 80 تا 100 عدد را در بر می گیرد. آنها را به صورت آماده شده و یا با پوست ارائه می کنند که به شکل ماهی پلو، سوخاری، سرخ شده، پفکی و خورشت میل می کنند.

در کل، فروشندگان جزئی آبزیان و همینطور تجار این عرصه می توانند میگوهای بی نظیر را از این مرکز خرید آنلاین به آسانی و با قیمت های استثنایی تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما