Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدی انواع میگو ریز پرورشی - شایلی فیش

تولیدی انواع میگو ریز پرورشی

میگو از مغذی ترین محصولاتی می باشد که در بازار موجود بوده و توسط اغلب افراد مورد مصرف قرار می گیرد. میگو ریز پرورشی از انواع این حصول می باشد که دارای ارزش غذایی بالایی بوده و در تولیدی های مربوط به بهترین و بهداشتی ترین روش ممکن تولید می شود. قیمت انواع میگو ریز پرورشی با توجه به طعم و خواص آن بسیار نازل است. 

تولیدی انواع میگو ریز پرورشی

روش های تکثیر میگو ریز

روش های تکثیر میگو ریز میگو از محصولاتی است که دارای ارزش غذایی بالایی بوده و در انواع مختلفی موجود می باشد. میگو ریز از انواع این محصول می باشد که اندازه آن بسیار کوچک است، به طوری در هر یک کیلو از این محصول 80 الی 100 عدد میگو وجود دارد. در تولیدی میگو ریز این محصول به روش های مختلفی تکثیر و تولید می شود.

در تولیدی میگو ریز این جاندار آبزی به روش مصنوعی تکثیر می شود. البته قبل از ابتدای این روش، تکثیر میگو ریز به روش سنتی انجام می شد، اما با وجود پیشرفت علم و فناوری روش تکثیر مصنوعی ایجاد شده و مورد استفاده قرار گرفته است. مراحل تکثیر میگو ریز عبارتند از:

  1. در ابتدا نیاز به میگو مادر است تا عمل تخم گذاری انجام شود.
  2. پس از عادت دادن میگو مادر به محیط مربوطه، میگو شروع به تخم گذاری می کند.
  3. هر میگو 100 تا 200 هزار تخم می ریزد که تمامی تخم ها توسط کارشناسان بررسی می شوند. 
  4. پس از جداسازی تخم های با کیفیت و سالم، آنها را به مخازن پرورش منتقل می کنند. 

قیمت میگو ریز پرورشی عمده

قیمت میگو ریز پرورشی عمده میگو از جانوران آبزی بوده و به علت ارزش غذایی بالایی که دارد توسط اغلب افراد مورد مصرف قرار می گیرد. در بین انواع میگو پرورشی، میگو ریز عمده فروش بیشتری دارد، چرا که قیمت آن نسبت به باقی انواع میگو مناسب تر می باشد و در هر کیلو از آن معادل 80 تا 100 میگو وجود دارد. 

در تعیین قیمت انواع میگو پرورشی ریز موارد بسیاری موثرند که از بین آنها می توان موارد زیر را نام برد: 

  • کیفیت میگو ریز 
  • میزان سلامت محصول 
  • میزان تولید 
  • میزان تقاضا 
  • خرید مستقیم و یا با واسطه 
  • خرید عمده و یا خرده 

با وجود تاثیر عوامل ذکر شده در تعیین قیمت انواع میگو پرورشی ریز، بازهم این محصول از قیمتی مناسب برخوردار بوده و به دلیل خواص فراوانی که دارد تقاضا برای آن رو به افزایش است. از این رو تولید و عرضه کنندگان انواع میگو ریز فروش این محصول دریایی را با قیمتی مناسب به دو روش مستقیم و غیر مستقیم ممکن ساخته اند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما