Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید عمده ماهی کپور سرگنده پرورشی - شایلی فیش

تولید عمده ماهی کپور سرگنده پرورشی

تولید عمده ماهی کپور سرگنده پرورشی مطابق با اصول مهندسی شده انجام شده و تمامی شرایط پرورش آنها مورد بررسی قرار می گیرد تا شرایط پرورش بسیار خوبی برای آنها ایجاد شود و رشد کاملا طبیعی و استانداردی برای آنها پیش بیاید در همین راستا ماهی کپور سرگنده پرورشی به دلیل استقبال زیاد در تولید عمده و زیاد قرار دارد تا نیاز مصرف کنندگان را تامین سازد.

 

نحوه پرورش ماهی کپور سرگنده

نحوه پرورش ماهی کپور سرگنده پرورش ماهی کپور سرگنده با رعایت چند نکته باید انجام شود، یکی از نکاتی که در هنگام پرورش باید به آن توجه کنید دمای آب می‌باشد چرا که ماهی کپور سرگنده حیوانی خونسرد است حیوانات خونسرد به دلیل آن که دمای بدن آنها با دمای اطراف همسان می‌شود و نمی‌توانند دمای مجزا برای بدن خود ایجاد کنند پس باید دمای محیط به دقت تنظیم شود تا آسیب به بافت های درونی بدن حیوان ایجاد نشود.

دمایی که برای ماهی کپور سرگنده نیاز است دمای بین ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد می باشد که در اینجا نکته حائز اهمیت آن است که در صورت افزایش دما باید میزان اکسیژن دهی نیز افزایش یابد چرا که ماهی کپور سرگنده در دمای بالا نیاز بیشتری به اکسیژن پیدا می‌کند و باید نیاز خود را با هوادهی برطرف کنیم.

نکته دیگری که برای پرورش ماهی کپور سرگنده باید به آن توجه کنیم میزان PH آب می باشد این میزان باید بین ۵/۶ تا ۹ باشد و در صورتی که میزان PH از این حد کمتر یا بیشتر شود ممکن است به ساختار بدن حیوان آسیب وارد شود، پس بهتر است برای جلوگیری از این کار در اوایل صبح آهک به آب اضافه کنیم.

نکته دیگری که برای پرورش ماهی ها باید به آن توجه کرد میزان اکسیژن رسانی موجود در آب می باشد و این میزان باید در حد کنترل شده حفظ شود در صورتی که میزان اکسیژن کاهش یابد برای رشد ماهی خطر آفرین است همچنین می بایست به تغذیه ماهی ها نیز توجه کنیم.

ماهی کپور سرگنده می‌تواند از مواد غذایی طبیعی که در درون آب وجود دارد استفاده کند ولی این مقدار به مرور زمان کاهش می یابد و باید با غذاهای سنتی جایگزین شود و تا هنگامی که ماهی می تواند از غذاهای کاملی که در درون آب استخر به صورت طبیعی وجود دارد، استفاده کند مشکلی وجود ندارد ولی بعد از آن باید با غذاهای سنتی نیاز آنها را تأمین کنیم.

فروشنده عمده ماهی کپور سرگنده پرورشی

فروشنده عمده ماهی کپور سرگنده پرورشی

فروشنده ماهی کپور عمده پرورش این محصولات را به نرخ عمده فروشی عرضه می‌کند قیمت عمده‌ فروشی به این دلیل مناسبی می باشد که نیاز به پرداخت هزینه های خرده فروشی برای هر کدام از محصولات به صورت جداگانه نیست و تنها یک قیمت کلی را بابت تعدادی از ماهی ها به صورت عمده پرداخت می کنید و سود خوبی را از این نوع خرید ماهی کپور خواهید برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما