Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ماهی سی باس به قیمت عمده - شایلی فیش

خرید ماهی سی باس به قیمت عمده

خرید ماهی سی باس به قیمت عمده

انجام خرید و فروش بچه ماهی سی باس، به قیمت عمده در بازار ماهی بوشهر و آبادان را از مجموعه شایلی فیش و کارشناسان فروش این مجموعه بخواهید. در بازارهای ماهی اهواز و بوشهر به دلیل فاصله کم این دو مرکز استان به مراکز تکثیر و پرورش ماهی سی باس، خرید ماهی سی باس به قیمت عمده امکانپذیر می‌­باشد. ماهی سی باس، در استخرهای با آب لب شور در مرکز آبزی پروری چوئبده آبادان و خرمشهر و همچنین بوشهر پرورش داده می­‌شود.

 

 

در هر ۱۰۰ گرم گوشت ماهی سی باس،  تقریبا ۱۹/۵ گرم پروتئین و ۰/۱ گرم چربی موجود می­‌باشد. کلسیم، فسفر، آهن و پتاسیم از جمله مواد معدنی موجود در گوشت ماهی می‌باشند. ویتامین های گروه ب، نیز در گوشت ماهی سی باس تازه موجود می‌باشد. مقدار اسیدهای چرب با ارزش (EPA) و (DHA) در این ماهی به ترتیب ۵۵/۴ و ۱۰۹/۴ میکروگرم بر گرم می‌باشد.

خرید ماهی سی باس به قیمت عمده

طعم ماهی سی باس

طعم ماهی سی باس، بسیار لذیذ و دارای گوشت کم تیغ می‌­باشد. هرکس یک بار از این نوع ماهی مصرف کند، مشتری دائم آن می‌گردد. ماهی سی باس در خارج از ایران به ویژه در اروپا و آسیای شرقی و استرالیا تقاضای بالایی دارد. در سال­ های اخیر نیز تقاضا ماهی سی باس، در کشورهای حوزه خلیج فارس به دلیل اینکه یک ماهی رستورانی و بسیار طعم پذیر دارد، افزایش چشمگیری داشته است. بطوری که بخش عمده محصول تولیدی ایران به کشورهای امارات متحده عربی، کویت و قطر صادر می‌­شود.

 

 

طعم ماهی سی باس، به جهت طعم و مزه از شوریده بالاتر است و جزء ماهیان برتر دنیاست . وزن این ماهی در حدود ۲ تا ۳ کیلوگرم می‌باشد. همچنین نوع گوشت ماهی سی باس جزء لذیذترین گوشت های پرورشی می‌باشد. به همین جهت پیشنهاد می‌شود، برای یکبار هم که شده این ماهی را به صورت سرخ کرده میل کنید تا طعم بی نظیر آن را بچشید.

 

خرید ماهی سی باس به قیمت عمده

خرید آنلاین فیله منجمد ماهی سی باس

 

خرید آنلاین فیله منجمد ماهی سی باس، پخش عمده ماهی سی باس تازه با توجه به افزایش روزافزون مصرف این ماهی در مجموعه شایلی فیش مهیا شده است. جهت خرید آنلاین فیله منجمد ماهی سی باس، از طریق تماس با کارشناسان فروش مجموعه شایلی فیش از نحوه خرید و آخرین لیست قیمت­ محصول اطلاع حاصل نمایید.

 

ماهی سی باس سرخ شده، یکی از معروف ترین غذاهای دریایی در آسیای شرقی و استرالیا می‌­باشد. ماهی سی‌باس خوش خوراک، خوش طعم و بدون تیغ ریز، حاوی پروتئین، مواد معدنی، غنی از امگا ۳ و فاقد کربوهیدرات و قند می‌باشد. همچنین در اطراف مدیترانه و رستوران‌های معروف دنیا شهرت و دستور پخت‌های متنوعی دارد.

 

خرید ماهی سی باس به قیمت عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما