Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده - شایلی فیش

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده در مراکز فروش ماهی درشهرهای جنوبی به خصوص در هندیجان، اهواز و بوشهر امکانپذیر است. مجموعه شایلی فیش این امکان را به وجود آورده است که خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده از طریق سفازش گداری آنلاین میسر گردد.

ماهی شوریده از جمله ماهی­های جنوب کشور می­باشد که بسیار طعم لذیذ و خوش طعمی دارد و طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد. رنگ گوشت ماهی شوریده کاملا سفید می­باشد. تعداد استخوان­های ماهی شوریدخ بسیار اندک است و به راحتی از گوشت آن جدا می­شود. برای تشخیص ماهی شوریده باید به بدن دوکی شکل و کشیده و همچنین وجود فلس­های ریز نقره­آی آن توجه کرد.

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده

ویژگی­های گوشت ماهی شوریده

گوشت ماهی شوریده قبل از پخت سفت و سفید می باشد و بعد از پخت بسیار نرم و لذیذ می­شود. ماهی شوریده به راحتی فیله می­گردد. پرطرفدارترین و رایج ترین روش طبخ ماهی شوریده سرخ کردن آن می­باشد. گوشت ماهی شوریده دارای میزان قابل توجهی ویتامین B3 است.

شوریده سرشار از ویتامین هایی همچون A، D، B12، B3، B6 و E است. ویتامین ها در بهبود عملکرد تمام اعضای بدن ما نقش دارند. نکته ی مثبت اینجاست که این ماهی از مواد معدنی مفید برای بدن هم کم ندارد؛ پتاسیم، فسفر، کلسیم، زینک، آهن، سدیم، سلنیوم و منیزیم در ماهی شوریده یافت می­شوند.

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده

محل صید ماهی شوریده

خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده

محل صید ماهی شوریده در خلیج فارس و دریای عمان می­باشد. ماهی شوریده در کشورهای غربی حاشیه خلیج فارس بسیار طرفدار دارد. ماهی شوریده بندر دیر و هندیجان از کیفیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که صید این ماهی بیشتر در زمستان است و در تابستان صید آن کمی می شود ، بنابراین قیمت خرید ماهی شوریده  در فصل تابستان کمی گرانتر است. ماهی هایی مانند ” طهطهو ” ،  ” میش ماهی ” ، ” شوریده خال دار ” هم از خانواده ماهی های شوریده هستند . ماهی شوریده ماهیان معمولا درون آبهای ساحلی و تا عمق ۴۰ متری زندگی می­کنند.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما