Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید و فروش بچه ماهی سی باس -مرکز تولید ماهی سی باس جنوب ایران

خرید و فروش بچه ماهی سی باس

خرید و فروش بچه ماهی سی باس

خرید و فروش بچه ماهی سی باس و استعلام قیمت بچه ماهی سی باس جهت پروش و تولید ماهی سی باس پرورشی در سایزهای متفاوت در سالهای اخیر توسط جوضچه دارها و پرورش دهندگان ماهی از جذایت خاصی برخوردار شده است و استقبال مردم از ماهی سی باس به گونه ای است که برخی از حوضچه داران جنوب در یک  هفته ظرفیتی بالایی فروش دارند.

دلایل متفاوتی وجود دارد که حوضچه داران اقدام به انداختن و پرورش بچه ماهی سی باس می نمایند و در برخی از حوضچه داران جنوب تولید ماهی هایی که قبلا پروش میدانند را متوقف نموده اند. لب شور بودن این ماهی سی باس این مکان را فراهم می آورد در خلیح فارس به آسانی این ماهی پرورش یابد.

بچه ماهی سی باس

پرورش و تولید بچه ماهی سی باس

بچه ماهی سی باس

پرورش و تولید بچه ماهی سی باس در ایران از آنجا  اهمیت فراوانی پیدا می کند که ماهی سی باس از پر طرفدارترین ماهی های جهان به شماره میرود و همچنین طعم و مزه آن کاملا متمایز و به جرأت میتوان گفت که در ایران در رتبه اول میتواند قرار بگیرد. شرکت شایلی فیش با به کار گیری از دانشمندان کشورمان اقدام به پروش و تولید بچه ماهی سی باس نمود. برخی از دلایل تولید بچه ماهی سی باس به شرح زیر است:

  • مقاومت و تحمل بالا نسبت به تراکم و تغییرات فیزیولوژیک
  • این گونه به دلیل همآوری بالا در جنس ماده ، گزینه ای مطلوب برای تکثیر مصنوعی بچه ماهی است
  • تکثیر این ماهی در هچری نسبتا ساده است .
  • تغذیه باراموندی با غذای پلت ساده بوده و ماهی های جوان در این گونه به راحتی با این نوع غذا خو می گیرند .
  • سرعت رشد باراموندی و وزن برداشت آن بالاست
  • امروزه ماهی باراموندی در بسیاری از کشورهایی که در حوزه

 

مراکز تولید ماهی سی باس جنوب

مراکز تولید ماهی سی باس جنوب

مراکز تولید ماهی سی باس جنوب در شهرهای آبادان، بوشهر، بندرعباس، قشم، کیش و چندین شهر دیگر است و تولید آن با بهترین کیفیت و با بهترن رژیم غذایی انحام می شود. عرضه بهترین ماهی سی باس جنوب با سایزهای تولیدی جهت ماهی سی باس ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰ و وزن های بالای آن می باشد. در جنوب ایران ماهی سی باس به صورت فیله شده و عمده به شکل منجمد در بسته بندی های استاندارد عرضه می گردد. در رستوران های زیادی الخصوص در شهر تهران در حال حاضر ماهی سی باس از غذاهای پرطرفدار است.کیفیت بالای ماهی، زنگ سفید گوشت، نداشتن خار، طعم عالی و خاصیت بالا، باعث ایحاد شرایطی ویژه و عالی برای این ماهی گشته است.در جند سال اخیر حوضچه داران به دلیل تقاضای بالای تولید عمده ماهی سی باس در قفس را انجام میدهند و تقریبا در تمام سال این ماهی وجود دارد

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما