Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت تولید ماهی فیتوفاگ پرورشی - شایلی فیش

شرکت تولید ماهی فیتوفاگ پرورشی

شرکت تولید ماهی فیتوفاگ پرورشی با تمام توان خود سعی می کند محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد. ماهی فیتوفاگ بومی چین و سیبری می باشد. این نوع آبزی بدنی دوکی شکل و کشیده دارد. سطح روی آن دارای فلس های ریز نقره ایی می باشد. سر این نوع آبزی سنگین و حجیم می باشد و انتهای سر آن باریک است.

شرکت تولید ماهی فیتوفاگ پرورشی

خواص ماهی فیتوفاگ چیست؟

خواص ماهی فیتوفاگ چیست؟

خواص ماهی فیتوفاگ شامل گزینه های زیر می شود:

  • این نوع آبزی منبع مواد غذایی می باشد که می توان به اسید های چرب امگا۳ اشاره کرد. که این ماده برای علمکرد بدن و مغز مفید است. علاوه بر این دارای ویتامین دی می باشد.
  • برای کاهش حملات قلبی و سکته های مغزی مفید است. علت این امر به دلیل وجود اسید های چرب امگا۳ می باشد.
  • این نوع آبزی همانند تمام ماهی ها دارای مواد مغذی می باشد که برای رشد بدن مفید است.
  • این محصول می تواند ماده ای خاکستری مغز را افزایش دهد و از زوال عقل در دوران پیری جلوگیری کند. علاوه بر این برای پیشگیری از آلزایمر هم بی نظیر می باشد. برای پیشگیری از افسردگی فوق العاده می باشد.
  • ماهی فیتوفاگ سرشار از ویتامین دی می باشد.
  • برای کاهش بیماری های خود ایمنی من جمله دیابت فوق العاده می باشد. برای تقویت بینایی در دوران کهنسالی مفید می باشد.
  • برای رفع بی خوابی و بهبود آن باید ماهی استفاده کنیم.

بازار فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی عمده

بازار فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی عمده

بازار فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی عمده رونق فراوانی دارد. قد این ماهی تا ۳۷ سانتی متر می باشد و وزن آن ۳۰ کیلو گرم می باشد. اما ماهی فیتوفاگ ۱۴ کیلو گرمی هم در ایران وجود دارد. زمانی که درجه آب ۲۱ تا ۲۳ درجه سانتی گراد برسد این ماهی به طور دسته جمعی شروع به تخم گذاری می کند. این نوع آبزی به خواب زمستانی می رود و نسبت به صدا حساس می باشد و می تواند به عمق ۱٫۵ متر زیر آب برود. این نوع ماهی در بسیاری از کشور ها من جمله ایران پرورش داده می شود. برای تغذیه این نوع ماهی پرورشی از پلانکتون های گیاهی که از استخرها بدست می آید استفاده می کنند. این نوع آبزی گوشت لذیذ، چرب و استخوانی دارد. در بین مردم این آبزی بهترین ماهی پرورشی شناخته می شود.

از دیگر نام های این ماهی می توان به کپور نقره ای و کپور پرنده اشاره کرد. این نوع آبزی به کاهش دما و اکسیژن بسیار حساس می باشد و دمای زیستگاه آن بین ۶ تا ۲۸ درجه سانتی گراد می باشد این ماهی می تواند بیرون از آب مسافت ۳ متر را طی کند. پرورش ماهی فیتوفاگ از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما