Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات انواع ماهی فیتوفاگ پرورشی - شایلی فیش

صادرات انواع ماهی فیتوفاگ پرورشی

آبزیان یکی از منابع با ارزش غذایی می باشند که دارای املاح، مواد معدنی و مواد مغذی می باشند و برای سلامتی انسان مفید هستند. ماهی یکی از انواع آبزیانی است که به صورت طبیعی و در دریا و رودخانه و یا به صورت پرورشی در استخر های مخصوص تکثیر و رشد می نمایند. یکی از انواع ماهی پرورشی ماهی فیتوفاگ پرورشی می باشد. صادرات انواع ماهی فیتوفاگ پرورشی به دلیل کیفیت بالای محصول به کشورهای مختلف از جمله کشور های اروپایی و آمریکایی صورت می گیرد.

 

توضیحاتی درباره ماهی فیتوفاگ پرورشی

توضیحاتی درباره ماهی فیتوفاگ پرورشی ماهی فیتوفاگ از خانواده کپور می باشد و به کپور نقره ای معروف است. زیستگاه این ماهی در رودخانه آمور چین بوده و در سال های اخیر برای تکثیر و پرورش آن به کشور های مختلف ارسال شده است. ماهی فیتوفاگ جثه ای نسبتاً بزرگ دارد و وزن آن گاهی تا ۶ کیلو گرم می رسد که اندازه ای قابل توجه می باشد.

در کشور ما تکثیر و تولید این ماهی در شرکت های تولید ماهی فیتوفاگ پرورشی انجام می شود. در دهه ۵۰ این ماهی از چین جهت پرورش و تکثیر وارد کشور شد در در مناطق شمالی به خصوص منطقه گیلان در استخرهای پرورش ماهی تکثیر شد. البته در دهه های اخیر مناطق دیگر کشور مانند خوزشتان، مازندران نیز مشغول تولید این ماهی می باشند. ماهی فیتوفاگ که به آزاد پرورشی نیز شناخته می شود از جلبک ها، پلانکتون های گیاهی و جانوری تغذیه نموده و رشد می کنند.

این ماهی به دلیل وزن گیری خوب برای پرورش ماهی به صرفه ای می باشد و بازار فروش خوبی نسبتاً به ماهیان دیگر دارد. نکته ای که در مورد تکثیر فیتوفاگ ها می توان اشاره نمود این است که این ماهیان در رودخانه ای سیلابی به صورت دسته جمعی تخم ریزی نموده بنابراین در استخرهای پرورش ماهی که آبی آرام دارد عمل القاح به صورت تزریق هورمون به ماهی ماده می باشد.

قیمت خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی

قیمت خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی قیمت ماهی فیتوفاگ پرورشی بستگی به سایز ماهی، درجه تازگی آن، میزان عرضه و تقاضا و… دارد و قیمت خرید فیتوفاگ با توجه به نوسانات بازار متفاوت است و به نرخ های مختلف به فروش می رسد.

جهت خرید ماهی فیتوفاگ می توان با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی فروش انواع ماهی در کمترین زمان ممکن ماهی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. این روش خرید سبب شده تا با حذف واسطه ها و دلال ها در زمینه فروش ماهی بتوان محصول را به صورت مستقیم از تولید با قیمت مناسب تر و ارزان تر از بازار تهیه نمود. ضمن این که با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت و داشتن تاییدیه های بهداشتی ماهی را خریداری می نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما