Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده - شایلی فیش

صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده

ماهی های کپور از ماهی های نام آشنا در بین ماهیان آب شیرین هستند که دارای انواع مختلفی بوده و از لحاظ اقتصادی و تجاری دارای ارزش فراوانی می باشد.

صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده توسط این مرکز بسیار افزایش یافته و همه این ها به دلیل کیفیت های بالای ماهیان پرورش یافته در این مرکز است.

صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده

غذای ماهی کپور معمولی عمده چیست؟

غذای ماهی کپور معمولی عمده چیست؟ ماهی کپور ها دارای دسته های مختلفی هستند که بزرگ ترین آن ها را ماهیان معمولی کپور در بر گرفته و این نوع ماهیان دارای تغذیه های متفاوتی هستند که در زیر به آن ها اشاره شده است؛

  • غذای ماهی کپور معمولی به طور عمده می تواند از طریق بخشی از مواد غذایی گیاهی تامین شود، برای مثال بیش تر پروتئین های دریافتی این نوع ماهیان، از پروتئین های گیاهی مانند سویا و گیاهان دریایی هستند.
  • برخی از انواع آن ها نیز می توانند از مواد گوشتی مصرف کنند، مثلا از ماهی های کوچک دریایی مثل سوزن ماهی یا ماهی سیلیکا استفاده می کنند.
  • فیتوپلانگتون ها نیز از جمله غذا های مصرفی این نوع کپور ها به شمار می آید که موجورات نسبتا ریزی بوده و با این حال بسیار مغذی هستند.
  • در پرورش آن ها همواره سعی می شود که از دو نوع غذا استفاده شود تا تمامی نیاز های جانور تامین گردد، یکی از آن ها غذای اصلی نام داشته و دیگری به غذا های کمکی مشهور است.
  • غذا های اصلی شامل عناصری نظیر کلسیم، سدیم، پتاسیم و غیره بوده و باید به ماهی داده شود. این عناصر برای جذب بیش تر و بهتر غذا لازم هستند.
  • نوع دیگر دارای موادی است که نه تنها غذای جانور را تامین می کند، بلکه بدن آن را نیز تقویت کرده و به این ترتیب به دلیل وجود موادی موسوم به پربیوتیک ها، از ایجاد بیماری های انگلی و روده ای در بدن ماهی جلوگیری می گردد.

فروشنده انواع ماهی کپور معمولی عمده

فروشنده انواع ماهی کپور معمولی عمده فروشنده ماهی کپور این مجموعه صادراتی، انواعی از ماهی های کپور معمولی عمده را در کیفیت های بسیار بالا به بازار های داحلی می فروشد.

قیمت ماهی کپور می تواند بر حسب نوع ارائه، نحوه خرید و غیره تعیین شود، با این حال این فروشنده تخفیف های ویژه ای را برای آن در نظر گرفته است و به این ترتیب بسیاری از مشتریان و متقاضیان جذب شده اند.

فروشنده این نوع ماهی ها، انواعی از آن ها را در شکل های طنده، فیله ای و انجماد یافته در بسته های متناسب به بازار ها ارائه می کند و به منظور ارسال آن به سراسر نقاط کشور، از یخچال های های حمل ماشینی استفاده می شود تا محصول سالم به دست مشتری رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما