Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات جدید ماهی بیگ هد جنوب - شایلی فیش

صادرات جدید ماهی بیگ هد جنوب

ماهی های بیگ هد از دسته کپور های ریشه دار می‌باشند. به خاطر طعم لذیذ و بافت نرمی که دارند، همواره علاقه مندان زیادی دارد. صادرات جدید ماهی بیگ هد جنوب، به سمت کشور های عرب نشین حاشیه خلیج فارس یعنی امارات متحده عربی، عمان، قطر، بحرین، عراق، یمن و سوریه در حال انجام می‌باشد. این موضوع با توجه به مصرف کننده بودن کشور های هدف، سود آوری بالایی را برای منطقه به همراه خواهد داشت.

 

 

 

مزه خوب ماهی بیگ هد جنوب

 

مزه خوب ماهی بیگ هد، ناشی از تغذیه آن می‌باشد. در واقع غذای اصلی این دسته از ماهی ها، پلانکتون ها و فیتو پلانکتون ها می‌باشد. به همین خاطر ارزش غذایی این نمونه، نسبت به موارد مشابه چندین و چند برابر افزایش پیدا می‌نماید.

مزه دلپذیری که بیگ هد دارد، در اولین بار مصرف هر فردی را شیفته خود نموده تا دیگر توانی برای رهایی از آن نداشته باشد.  همچنین بسیار گوارا بوده و مناسب برای پذیرایی از مهمانان در مراسم های رسمی، نیمه رسمی و دور همی های خانوادگی می‌باشد.

 

همچنین دارای استخوان های کمی بوده و سرخ کردن آن، عطر بی نظیری را در تمام فضای منزل پخش خواهد نمود. بافت نرمی که دارد، منجر می‌شود تا به سرعت زیر دندان له شده و هضم گردد. به همین خاطر کالری زیادی را که در خود دارد، به سمت شریان های اصلی بدن تزریق نموده تا فرد احساس خوشایندی را تحربه نموده باشد.

 

سرشار از خواص آنتی اکسیدان بوده و با سلول های رادیکالی بدن مبارزه خواهد نمود. در نتیجه بدن مصرف کننده را در برابر بیماری های خطرناکی هم چون سرطان، مصون نگه خواهد داشت.

 

 

ویتامین های چهار گانه محلول در چربی، به صورت اشباع در ماهی پیدا می‌شود. در نتیجه لخته های ایجاد شده در مسیر رگ های بدن را بهبود بخشیده و از ابتلا به مرض فشار خون، پیشگیری به عمل خواهد آورد.

درمانی برای دردهای التهابی بوده و عملکرد بی نظیری را از خود به نمایش خواهد گذاشت. در کنار تمام موارد ذکر شده مقرون به صرفه بوده و در هزینه های نهایی مشتری نیز صرفه جویی به عمل می‌آید.

 

مزه خوب ماهی بیگ هد جنوب

فروش ویژه ماهی بیگ هد جنوب

 

فروش ماهی بیگ هد جنوب، به صورت غیر حضوری انجام می‌شود تا هر فردی هر مقداری را که نیاز دارد. همچنین در کوتاه ترین بازه زمانی دریافت نموده و به این ترتیب، خریدی رضایت بخش را به همراه داشته باشد.

 

خرید ماهی بیگ هد، به صورت تازه صید شده بوده و به شکل فریز شده در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. به همین خاطر طراوت خود را در اثر بازه های طولانی حفظ نموده و هیچ تغییری در حین ارسال رخ نخواهد داد.

 

فروش ویژه ماهی بیگ هد جنوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما