Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه انواع ماهی کپور سرگنده ارزان - شایلی فیش

عرضه انواع ماهی کپور سرگنده ارزان

عرضه انواع ماهی کپور سرگنده ارزان به روش های مختلفی انجام می شود. ماهی کپور سرگنده یکی از برترین ماهی های مرغوب شمال کشور محسوب می شود که در کشور ایران نیز به پرورش این ماهی پرداخته شده است. برای تغذیه آن بهترین غذا، غذایی است که از طعم شیرینی برخوردار است و از طعمه های تایگر ناتس برای صید این ماهی استفاده می شود.

 

فرآیند تولید ماهی کپور سرگنده

فرآیند تولید ماهی کپور سرگنده

زیستگاه اصلی ماهی کپور سرگنده رودخانه چین می باشد که رنگ بدن این ماهی در پشت سیاه و در پهلو زرد رنگ است. و انتهای باله ی سینه اب از ابتدا باله ی شکمی عبور می کند. سراسر بدن کپور سر گندت پوشیده از فلس های گرد و درشت می باشد. دهان ای ماهی قابلیت ارتجاع دارد و پوزه آن از دو جفت سبیلک تشکیل شده است. این ماهی زئوپلانکتو خوار است. این ماهی به دو صورت صید از دریا و پرورش در استخرها تولید می شود.

قابل ذکر می باشد که پرورش این ماهی در چین و مصر حدود ۴۰۰۰ سال و در هند و اروپا ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰  سال قدمت دارد.  تولید این ماهی به دو دسته سرد آبی و گرمابی تقسیم می شود. از مهمترین ویژگی های ماهی کپور توانایی زندگی گرم در دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

مطلوب ترین دما برای پرورش آن در دمای۲۵ تا ۲۸درجه سانتیگراد می باشد. و هرچه دمای آن پایین می آید از فعالیت و اشتهای آنها کاسته می شود. به گونه ایکه در دمای کمتر از ۷ درجه سانتیگراد به خواب زمستانی می رود. زیستگاه این ماهیان آبهای شیرین رودخانه، دریاچه و چشمه ها است و بیشترین گونه های آب شیرین را تشکیل میدهند.

این ماهی ها در برابر تغییرات و شرایط آب و هوای مقاومت بیشتری از حد نشان میدهند. و همچنین قدرت تطابق پذیری بالایی در برابر شرایط سخت دارد. به گونه ای که پرورش ماهیکپور در آکواریوم و اسارت بسیار رایج است و به راحتی خود را با این شرایط سازش میدهد.

مراکز فروش ماهی کپور سرگنده ارزان قیمت

مراکز فروش ماهی کپور سرگنده ارزان قیمت مراکز خرید ماهی کپور سرگنده ارزان قیمت بهترین مکان برای خرید این محصول می باشد. قیمت ماهی کپور با توجه پارامترهای مختلفی ازجمله کیفیت، محل تولید، سایز،  نوسانات بازار و…مشخص می شود. در هنگام خرید این محصول تنها به قیمت آن توجه نکنید بلکه باید به مشخصه های زیادی توجه کرده تا بتوان بهترین آن ها را خریداری کرد. افراد تازه وارد باید دانش خود را در این زمینه افزایش دهند و یا با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایند.
همچنین توصیه میشود برای خرید ماهیان کپور سرگنده به مراکز معتبر مراجعه کرده و فریب افراد غیر معتمد را نخورد. شناسایی و تشخیص بهترین انواع ماهی سرگنده کار سختی برای افراد کم تجربه بوده و حتما به مشکل می خورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما