Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه انواع ماهی کپور نقره ای عمده - شایلی فیش

عرضه انواع ماهی کپور نقره ای عمده

کپور نقره ای یا آمور یکی از انواع ماهیان خانواده کپور می باشد که نسبت به بقیه از کیفیت گوشت بالاتری برخوردار است و استقبال بیشتری از جانب مردم برای مصرف آن وجود دارد. این ماهی دارای اندامی کشیده بوده و سر آن نسبتا بزرگ است. این ماهی دارای گوشت بسیار غنی از پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 است و می توان جایگزین بسیار مناسبی برای انواع گوشت قرمز باشد. عرضه انواع ماهی آمور عمده توسط فروشنده این ماهی در سطح کشور انجام می شود و امکانات ارسال آن به سراسر ایران فراهم می باشد.

عرضه انواع ماهی کپور نقره ای عمده

پرورش انواع ماهی کپور نقره ای عمده

پرورش انواع ماهی کپور نقره ای عمده

کپور نقره ای یکی از ماهیان آب شیرین است که همه چیز خوار می باشد و به زندگی در آب های گرم و دارای پوشش گیاهی علاقه دارد. این ماهی از علف، کرم، نوزاد حشرات، لاشه حیوانات و سخت پوستان تغذیه می کند اما در مراحل ابتدایی رشد و حتی بعد از آن فیتوپلانکتون ها و زئوپلانکتون ها از منابع اصلی غذایی این ماهی به شمار می روند.

پرورش این ماهی در ایران به تنهایی و یا به همراه سایر انواع کپور ماهیان مانند آمور، سر گنده و کپور معمولی انجام می شود و می تواند در حوضچه های کوچک و بزرگ به خوبی رشد کند بدون این که نیاز به تهیه غذای آماده و گران قیمت برای آن باشد و می توان با انواع مختلف ضایعات کشاورزی و غذای انسانی آن را پرورش دارد.

انواع ماهی کپور نقره ای در دمای زیر 7 درجه سانتی گراد معمولا به خواب زمستانه می روند و به همین دلیل امکان نگه داری آنها در هر شرایط دمایی مقدور است. این ماهی را به راحتی می توان در استخرهای کشاورزی خاکی پرورش داد و به این ترتیب می توان از آنها برای حاصلخیزی زمین ها استفاده نمود و در عین حال از درآمد حاصل از فروش آنها نیز سود برد.

شرکت ماهی کپور نقره ای عمده

شرکت ماهی کپور نقره ای عمده

شرکت ماهی کپور نقره ای یکی از بهترین کپور ماهیان را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن در اختیار خریداران قرار می دهد. این ماهی به صورت عمده به فروش می رسد و خریداران تعداد بالای این ماهی می توانند آن را با قیمت ارزان تر و زیر قیمت بازار از این شرکت تهیه نمایند. این شرکت دارای امکانات لازم برای انتقال سفارشات با تضمین کیفیت و تازگی به سراسر ایران است و برای رسیدن محصولی تازه به خریداران، سفارشات در اولین فرصت ممکن ارسال می گردد.

برای سفارش کاهی کپور نقره ای عمده توصیه ما سفارش اینترنتی است تا هم در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و هم به طور مستقیم با شرکت ماهی کپور در ارتباط باشید و از پرداخت هزینه های جانبی خودداری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما