Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه عمده ماهی سی باس منجمد - شایلی فیش

عرضه عمده ماهی سی باس منجمد

عرضه عمده ماهی سی باس منجمد با قیمت مستقیم و کلی روند خوب و قابل ملاحظه ای دارد و مشتریان و مخاطبان گرامی با آگاهی از کمیت و کیفیت این نعمت دریایی اقدام به خرید می نمایند. این ماهی از میزان چربی بسیار کم و همچنین استخوان اندکی برخوردار است و طعم بسیار عالی دارد  و مناسبت خوبی برای غذاهای خورشتی مثل قلیه ماهی دارد مضاف براین برای سرخ کردن گزینه خوبی بشمار می آید.

 

نحوه پخت ماهی سی باس منجمد

نحوه پخت ماهی سی باس منجمد

اصولا برای پخت  ماهی روش های متعددی موجود می باشد که بنا بر سلیقه و مذاق کاربر می تواند متفاوت باشد شما می توانید این ماهی را بعد از اینکه از حالت انجماد خارج شد در آب لیمو فلفل سیاه و فلفل دلمه ای و نمک و زعفران آغشته نمایید و چند ساعتی در این عصاره بماند تا طعم مواد را به خوبی جذب کند سپس از مایع در آورده و آن را در آرد بغلطانید و آرد اضافی آن را گرفته و سپس در روغن سرخ نمایید.

در روش دو می توان روی آتش یا داخل فر با همان موادی که ماهی با آن طعم دار شده است کباب نمایید. البته یک روش دیگر نیز هست می شود عصاره تمبر هندی و سبزی مخصوص ماهی مثل جعفری و گشنیز و فلفل قرمز و نمک و اندکی رب و سیر و پیاز درست کرد و ماهی را در داخل آن قرار داد و ظرف را روی حرارت یا داخل فر بگذارید تا خوب پخته شود. شما حتی می توانید ماهی را بین توری گذاشته و روی آتش کباب کنید کاملا ساده و بدون دغدغه و از طعم و مزه آن لذت ببرید.

قیمت انواع ماهی سی باس منجمد

قیمت انواع ماهی سی باس منجمد  انواع ماهی سی باس منجمد در اوزان مختلف و بسته بندی مناسب با قیمت کیلویی و مستقیم از طریق فروشگاه های غیر حضوری امکان پذیر است. عرضه ماهی سی باس با قیمت کلی و حذف واسطه ها امکان خرید خوبی را برای مشتریان فراهم می آورد و تولید کنندگان سود و فروش خوبی عاید ایشان می گردد.  کیفیت طعم و بافت مناسب ماهی در انواع گوناگون مورد توجه مشتریان می باشد و به لحاظ قیمت و کیفیت اقدام به خرید می نمایند.

وب سایت جزو آن دسته از مراکزی به شمار می رود که متناسب با نیازهای مختلف مشتریان می تواند ارائه دهنده خدمات خوبی در زمینه محصولات گوناگونی باشد. با برقراری تماس با واحد فروش می توانید این نعمت عظیم دریایی را با قیمتی که مقرون به صرفه است در اندازه مورد نظر خریداری نمایید و با صرف حداقل زمان و مدیریت هزینه ها آن را به آدرس اعلام شده تحویل بگیرید. قیمت فروشنده ها ارزان ترین قیمت ارائه شده در بازار است و به لحاظ رضایتمندی مشتریان در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما