Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عمده فروشی میگو پرورشی - شایلی فیش

عمده فروشی میگو پرورشی

امروزه با توجه به فواید بی شمار میگو و همچنین قیمت متناسب آن در مقایسه با انواع گوشت های دیگر، تقاضای بی سابقه ای برای آن در بازار به وجود آمده است که برای پاسخ به این تقاضا، تاسیسات پرورش میگو در دنیا در حال گسترش می باشد. فروش میگو پرورشی عمده در کشور ما نیز به نسبت سال های قبل تفاوت چشم گیری داشته و شرکت های زیادی مانند مجموعه ما در حال ارائه خدمات در این زمینه اند.عمده فروشی میگو پرورشی

معرفی میگو پرورشی تولید داخل

معرفی میگو پرورشی تولید داخل ما در این بخش می خواهیم میگو پرورشی را به شما معرفی کنیم و برای این کار به بررسی ویژگی های این جاندار می پردازیم پس لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

میگو از دسته سخت پوستان بوده که دارای گوشتی لطیف و همچنین غنی از مواد مغذی است که همین عامل سبب شده تا میزان مصرف آن در افراد مبتلا به فشار خون و دیابت، افزایش یابد.

ایران با توجه به اقلیم و آب هوای حاکم بر آن، سهم عمده ای در پرورش میگو در منطقه دارد به گونه ای که علاوه بر تامین نیاز داخلی،در حال پاسخ به تقاضای بازار های خارجی نیز می باشد.

میگوی پرورش داده شده در ایران، بیشتر متعلق به استان های بوشهر و خوزستان می باشد همچنین این میگو ها عمدتا در آب شور پرورش می یابند که دارای چرخه متفاوتی نسبت به میگو های آب شیرین اند.

میگوی پرورشی تولید داخل از بهترین کیفیت برخوردار بوده که این امر نتیجه تلاش دانشمندان جوان و پشتکار آن ها در  زمینه به روز رسانی دانش کشور در رابطه با جدید ترین روش های آبزی پروری است.

کلیه این عوامل منجر به افزایش حجم تولیدات میگو در کشور شده و شرکت ما نیز در بخش زیادی از این تولیدات مشارکت دارد.

فروش میگو فله ای توسط این مجموعه به تولید کنندگان محصولات غذایی و بهداشتی و همچنین مصرف کنندگان خرد در داخل و خارج کشور باعث کمک به افزایش تولید ناخالص ملی و خروج اقتصاد کشور از وضعیت اقتصاد تک محصولی می شود.

عرضه عمده میگو پرورشی در ایران

عرضه عمده میگو پرورشی در ایران خرید میگو پرورشی تولید داخل امروزه به امری بدیهی تبدیل شده است، زیرا این محصولات دارای بالاترین کیفیت و متناسب ترین قیمت می باشند و برند ما برای جلب نظر مصرف کنندگان و انحصاری کردن بازار فروش و همچنین حفظ قابلیت رقابت پذیری، خطوط تولید خود را به روز کرده و در سیاست های کلی، تجدید نظر کرده ایم تا با نظارت مستقیم بر تولیدات خود از مرحله تولید تا عرضه مستقیم در بازار علاوه بر حفظ حاشیه سود، از افزایش قیمت و واسطه گری، پیشگیری نماییم.

شما نیز می توانید برای برقراری ارتباط با ما،  با شماره تلفن های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما