Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ - شایلی فیش

قیمت انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ

ماهی فیتوفاگ بزرگ وزن آن تا ۳۰ کیلو گرم است و طول و قد این ماهی ۳۷ سانت است اما در ایران تا ۱۲ کیلو یافته شده است . شکل ظاهری این ماهی دارای پوستی سفید و با پولک های سفید و نقره ای پوشیده شده و چشم ماهی پایین است که موقع خرید سرو تح ماهی را تشخیص دادن سخت می شود.

این ماهی در اصل در چین و سیبری پراکنده شده اند و نام آمیانه این ماهی کپور نقره ای و آزاد است. 

قیمت انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ

مشخصات ماهی فیتوفاگ بزرگ

مشخصات ماهی فیتوفاگ بزرگ انواع ماهی فیتوفاگ، در اندازه و ابعاد مختلفی وجود دارد اما فقط نوع نقره ای رنگ و آزادش در این پرورش و یا سید شده است. این ماهی از پلانکتون های طبیعی تغذیه میکند، پرورش این ماهی چه در ایران و چه در کشور های خارجه دارای رونق خوبی است جالب است بدانید این ماهی خواب زمستانی داشته و از سر و صدا بسیار حساس است و اگر صدایی بشنود سریع عکس العمل نشان می دهد و میتواند تا یک الی یک و نیم متر خارج از آب بپرد.

به دلیل رشد سریع و زندگی دسته جمعی و دارای گوشتی مناسب و مطلوب بسیار برای پرورش مناسب و درآمد زا است. این ماهی گوشت لذیذ و چرب و استخوان داری است که دارای خواص بی نظیری است، که یکی از مهمترین و کم هزینه ترین ماهی پرورشی در ایران و جهان است. این ماهی دارای پروتئین چربی فسفر امگا ۳ می باشد.

امگا ۳ موجود در ماهی محافظ قلب بوده و چربی سالم آن تمامی گرفتگی عروق را باز کرده، فشار خون بالا را کنترل می کند، به دلیل داشتن کالری کم در رژیم غذایی یک ماهی مقوی بوده که از اضافه شدن وزن جلوگیری می کند، امگا ۳ موجود در ماهی باعث تقویت هوش و مغز انسان می شود که مصرف آن برای کودکان بسیار توصیه می شود.

فروشنده ماهی فیتوفاگ بزرگ عمده

فروشنده ماهی فیتوفاگ بزرگ عمده قیمت ماهی فیتوفاگ به اندازه و وزن آن بستگی دارد، این ماهی پرورشی بسیار خوش پخت و لذیذ است که بهتر است مصرف آن را فراموش نکنیم زیرا از خواص بی نظیری برخورد دار است، این ماهی باعث افزایش قد در کودکان می شود، و سیستم دفاعی بدن را تقویت داده و از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند.

این ماهی در درجه ۲۰ الی ۲۳ سانتی گراد و موقع طوفانی شده رود خانه های دسته جمعی شروع به تخم ریزی می کنند، اگر آب ساکن باشد و گل آلود نباشد به هیچ عنوان تخم ریزی نمی کنند.

اگر میخواهید مرغوبترین ماهی فیتوفاگ ایران را تهیه کنید به شما پیشنهاد می کنم با مشاورین ما تماس گرفته تا تازه ترین ماهی را برای شما ارسال کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما