Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت جدید ماهی کپور علفخوار در ایران - شایلی فیش

قیمت جدید ماهی کپور علفخوار در ایران

قیمت جدید ماهی کپور علفخوار در ایران با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت است. ماهی های کپوری که در داخل بازار یافت می شوند از مازندران  و از دریا صید شده اند و یا این که از حوضچه های پرورش ماهی که در شمال کشور مشغول به فعالیت می باشند. ماهی های کپور علفخوار می باشند و اما به خاطر طعم لذیذ و همچنین خواص فراوان مشتریان زیادی در سراسر کشور دارند. 

قیمت جدید ماهی کپور علفخوار در ایران

بهترین وزن ماهی کپور برای مصرف

بهترین وزن ماهی کپور برای مصرف بهترین وزن ماهی کپور برای مصرف متفاوت است و بستگی به نیاز مشتری و سلیقه ی او دارد اما این ماه از 20 گرم تا 2 کیلوگرم در بازار موجود می باشد. نمونه های 20 گرمی که بچه ماهی می باشند که از نژاد بومی اصل می باشد که برای پرورش به حوضچه های پرورش ماهی انداخته می شوند و اما نمونه های 2 کیلوگرمی که در بازار موجود می باشند برای خرید و فروش در بازارچه های شمالی و یا مغازه های ماهی فروشی در سراسر کشور ارسال می شوند. 

بهترین وزن زمانی است که سن ماهی 6 تا 8 ماهه باشد که وزن آن به حدود یک کیلوگرم می رسد. و بهترین زمان پخت آن از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر می باشد. 

فروشنده انواع ماهی کپور علفخوار پرورشی

فروشنده انواع ماهی کپور علفخوار پرورشی فروشنده انواع ماهی کپور علفخوار پرورشی به صورت اینترنتی و یا حضوری به مشتریان خدمات ارائه می دهد. خرید و فروش اینترنتی برای کسانی که فاصله ی طولانی تا مراکز فروش دارند و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه ی این افراد مناسب است و قیمت محصولات کاهش می یابد. فروشنده از طرف شرکت های پرورش ماهی مجوز فعالیت دارند و به نرخ مصوب آن شرکت ها ماهی ها را عرضه می کنند. 

این ماهی ها در شمال کشور و در مازندران تولید و تکثیر می یابند و از آن جا به کمک شرکت های پخش در بین مغازه ها و فروشگاه های سراسر کشور پخش و توزیع می شوند. ماهی کپور علفخوار از نمونه های استخوانی است که هم به خاطر طعم لذیذی که دارد و هم به خاطر خواص فراوانش مورد تایید و مصرف مشتریان قرار گرفته است. این ماهی ها علاوه بر داخل به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و حتی آسیای صغیر هم صادر می شوند. 

هر ساله از صادرات این محصولات به این کشورها ارز زیادی وارد کشور می شود. شرکت های بازرگانی و تجار انواع ماهی کپور پرورشی را به کشورهای دیگر صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و می فروشند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما