Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید ماهی کپور بیگ هد - شایلی فیش

قیمت خرید ماهی کپور بیگ هد

ماهی کپور بیگ هد که با نام کپور سرگنده نیز شناخته می‌شود. یکی از انواع ماهیان چینی است که در دنیا از گونه های پرورشی محسوب می‌شود. این نوع ماهی به جهت داشتن سری بزرگ و چشمانی از حدقه بیرون زده و رو به پایین به این اسم مشهور شده است. همچنین از نظر ظاهری بسیار شبیه ماهی کپور نقره ایی می‌باشد. این نوع ماهی، دارای بدنی سیاه و تیره و لکه هایی موزاییکی مانند، بر روی بدن دارد و نسبت به درجه حرارت حساس می‌باشد.

 

 

قیمت خرید ماهی کپور بیگ هد

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد در ایران

از ماهیان پرورشی دریای خزر که از انواع ماهیان کپور ماهیان نیز محسوب می‌شود. همچنین می‌توان به ماهی بیگ هد شمال نام برد که به سبب گوشت لذیذ و خوش طعمی که دارد به صورت مصنوعی در ایران تکثیر می‌یابد. این نوع ماهی از رشد سریعی برخوردار می‌باشد. همچنین می‌توان آن را به صورت گله ایی نیز پرورش داد.

 

 

ماهی بیگ هد یا سر گنده، در آب های شیرین زندگی می‌کنند. همچنین دارای ارزش غذایی و اقتصادی بالایی می‌باشد. فروش این ماهی به جهت ارزان قیمت بودن بیشتر از ماهیان دیگر می‌باشد. در واقع رتبه جهانی پرورش این ماهی، چهارم می‌باشد. بدین رو در حرارت مناسب باید پرورش یابد و اگر در دمای نامناسب قرار گیرد، تلف می‌شود.

برای پرورش این نوع ماهی باید (ph) آب مابین ۷ و ۸ تنظیم شود. همچنین بهترین اکسیژن مورد استفاده این ماهی، ۲ میلی گرم به بالا می‌باشد. میزان دی اکسید کربن، برای استفاده آن باید به میزان کمی تعیین شود.

بهترین دما برای رشد این ماهی ۳۵ درجه سانتیگراد می‌باشد. آب مورد استفاده برای پرورش آن باید از سختی ۱۰۰ الی ۳۰۰ گرم در لیتر برخوردار باشد. رنگ و بوی آبی که در آن زیست می‌کند باید طبیعی باشد.

 

بهترین دما برای تخم ریزی این ماهی بین ۲۲ الی ۲۵ درجه سانتیگراد می‌باشد. همچنین بیشترین مواد غذایی مصرفی این ماهی را جلبک های درشت تشکیل می‌دهند.

 

 

 

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد در ایران

عرضه ماهی کپور بیگ هد بدون واسطه

خرید ماهی کپور در ایران به جهت فروش زیادی که دارد در اقسام و انواع مختلفی در کشور زیاد می‌باشد. بسیاری از صیادان و پرورش دهندگان به خاطر استقبال از این نوع ماهی به پرورش انواع این ماهیان روی آورده‌اند.

 

این وب سایت در نظر دارد تا با شناخت و معرفی انواع ماهیان کپور و انواع ماهی فیتوفاگ نحوه تولید آنان به مشتریان خود، ضمن جلب رضایت مردم و ارائه خدمات به صورت حضوری و اینترنتی بهترین و با کیفیت ترین، ماهیان را در اندازه و سایز های مختلف با قیمتی مناسب در اختیار مردم قرار دهد.

 

 

عرضه ماهی کپور بیگ هد بدون واسطه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما