Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید ماهی گرمابی آمور - شایلی فیش

قیمت خرید ماهی گرمابی آمور

ماهیان از جمله آبزیانی هستند که از گوشت سالم برخودار بوده و برای سلامتی افراد بسیار مفید است و خوردن آن یک بار در هفته توصیه می گردد. ماهی گرمابی آمور که به کپور علف خوار نیز معروف است از خانوده کپور است. علت گذاشتن نامور آمور بر روی آن به علت است که زیستگاه اصلی این ماهی در سواحل چین و تا سبیری، ویتنام و رودخانه آمور است. این ماهی بیشتر از گیاه تغذیه کرده و در آب های شیرین زیست می کند.      

قیمت خرید ماهی گرمابی آمور

نکات مهم حین خرید ماهی آمور

نکات مهم حین خرید ماهی آمور در خرید ماهی آمور تازه باید به نکاتی دقت داشت. کلاً در خرید ماهی ها به خصوص ماهی آمور به چشم های آن دقت کنید. ماهی تازه باید چشمان و بدنی برجسته و برآمده و براق داشته باشد. پولک های چسپناک و لغزنده نشان از تازه بودن آن دارد. ماهی تازه بوی معمولی دارد دارای آب شش های قرمز رنگ هستند. به این نکته نیز باید توجه داشت که گوشت ماهی تازه سفت و محکم  است.

همانطور که می دانید مواد غذایی منجمد با توجه به قرار گرفتن در دمای زیر صفر و نگهداری طولانی خاصیت و فواید آن ماده غذایی به مرور از بین می رود. با این وجود برای حمل مواد غذایی از جمله ماهی در مسافت های طولانی راهی جز انجماد آن نیست. اگر بتوان پروسه صید تا مرحله انجماد را در زمان کوتاهی انجام داد و سریع به دست مصرف کننده رساند، خواص ماهی زیاد از نمی رود.

ماهی آمور علاوه بر دریا و صید آن توسط صیادان محلی در مراکز پرورش آبزیان در استان های شمالی ( مازندران، گیلان، رشت ) و در خوزستان نیز تکثیر و رشد داده می شوند و به بازار عرضه می گردد.        

مرکز پخش ماهی گرمابی آمور تازه

مرکز پخش ماهی گرمابی آمور تازه همانطور که گفته شد مراکز پروش ماهی در شمال و جنوب کشور است و عرضه آن ها نیز در همین مناطق صورت می گیرد. هم چنین این مراکز با انجماد سریع ماهی آمور آن را برای مراکز شیلات در دیگر استان ها ارسال می کنند. این مجموعه ها علاوه رفع نیاز بازار داخل به صادرات محصولات آبزی پرداخته و توانسته از این طریق ارز قابل توجهی وارد کشور کند و زمینه اشتغال بیشتر کارجویان و علاقه مندان به پرورش ماهی را فراهم نماید و به رونق اقتصادی کشور کمک کند. 

این مراکز هم چنین با راه اندازی فروشگاه های مجازی محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه و به فروش می رسانند تا مشتریان و مصرف کنندگان علاوه بر صرفه جویی در وقت، محصولات با کیفیت و تازه خریداری کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما