Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز ماهی آمور باکیفیت - شایلی فیش

قیمت روز ماهی آمور باکیفیت

ماهی آمور یکی از انواع مرغوب و با کیفیت ماهی جنوب است که در داخل و بیرون ایران طرفداران بسیاری دارد. فروشگاه های زیادی وجود دارد که در زمینه تولید و فروش عمده این محصول فعالیت می کنند. شما می توانید انواع ماهی آمور باکیفیت  مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب از این فروشگاه خریداری کرده.

 

خصوصیات بهترین ماهی آمور باکیفیت

خصوصیات بهترین ماهی آمور باکیفیت

ماهی آمور باکیفیت ویژگیهای  بسیار زیادی دارد که از جمله این ویژگیها می توان به کاهش خستگی و خواب آلودگی، رفع خستگی های مفرط روحی و جسمی، درمان کم حواسی و تقویت حافظه، کاهش درد معده و درد ناشی از انقباضات ماهیچه ای، کاهش کمر درد، تسکین درد پشت، بهبود پا درد و درد نواحی شکم اشاره داشت.

  • ماهی آمور یکی از بهترین ماهی های جنوب است که معمولا در فصول تابستان و پاییز صید می شود. ماهی آمور بازار صادرات خوبی نیز دارد و به بسیاری از کشور ها از قبیل عراق، سوریه و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود.
  • از دیگر خواص این نوع ماهی می توان به بهبود دل درد و کمر درد های ماهیانه خانم ها، جلوگیری از جاری شدن آب دهان در خواب، رفع بلغم، جلوگیری از نقرس، جلوگیری از پیسی، جلوگیری از رعشه، رفع ترش شدن دهان و جلوگیری از بو و یا مزه بد دهان، درمان تکرر ادرار به وسیله محکم کردن عضلات مثانه، تنظیم متابولیسم، تقویت عضلات، افزایش سوخت و ساز و چربی، کمک به ذخیره منابع پروتئینی در بدن، درمان کرم های انتهای روده بزرگ، درمان تنگی نفس و تنظیم ریتم منظم تپش قلب اشاره کرد.
  • بهترین ماهی آمور  با بسته بندی های مختلف و بهداشتی در بازار به فروش می رسد.

معمولا ماهی آمور  را به صورت درسته و فیله منجمد شده در وزن های مختلف بسته بندی می کنند این نوع بسته بندی باید استریل باشد، بر روی بسته بندی اطلاعات محصول به طور کامل و صحیح نوشته شده باشد. مشخصاتی از قبیل نام محصول، نام شرکت تولید کننده، پروانه ساخت و تاریخ صید و انقضای آن باید به شکل صحیح نوشته شده باشد.

فروش ویژه ماهی آمور باکیفیت

فروش ویژه ماهی آمور باکیفیت

خرید ماهی آمور به صورت اینترنتی نیز صورت می گیرد. قیمت ماهی آمور بسته به کیفیت و نوع بسته بندی  آن در بازار متفاوت است.  امروزه با رشد تکنولوژی و ایجاد شبکه جهانی و متولد شدن اینترنت، فروشگاه ها و بازارهای اینترنتی فراوانی به وجود آمده اند. این فروشگاه  سعی بر این دارد تا با حذف واسطه ها، محصول با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مشتری برساند. این وب سایت را می توان به عنوان بهترین فروشندگان ماهی آمور معرفی کرد که مدتهاست در این زمینه فعالیت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما