Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز ماهی کپور سرگنده در بازار کشور - شایلی فیش

قیمت روز ماهی کپور سرگنده در بازار کشور

ماهی کپور سر گنده یکی از گونه ماهیان است که دارای گوشت باکیفیت و لذیذی بوده است. همچنین به دلیل رشد سریع، گله پذیری و امکان تکثیر مصنوعی در کشور به وفور پرورش می‌یابد و از خواص بالایی نیز برخوردار می‌باشد. قیمت روز آن نیز در بازار بسته به کیفیت، نوع و نحوه فروش مختلف می‌باشد.

 

 

قیمت روز ماهی کپور سرگنده در بازار کشور

چگونه بهترین ماهی کپور بخریم؟

جهت خرید بهترین ماهی کپور بهتر است به تازگی و کیفیت آن توجه نمود. برای اینکه بتوان فهمید ماهی تازه است یا کهنه باید ظاهر آن را مشاهده نمود. مثلا باید نگاه کرد که ماهی ظاهری درخشان داشته باشد و از چشمانی شفاف و سفید برخوردار باشد. همچنین نمونه های تازه تمام اجزای بدن ماهی مانند، دم و بال و سر همه محکم به بدن چسبیده می‌باشد.

 

 

گوشت ماهی کپور تازه، سفت و منعطف بوده و پوست آن عاری از لکه می‌باشد. همچنین در بازار در دو نوع فله ای، بسته بندی شده، منجمد و تازه به فروش می‌رسد. زمانی که نوع منجمد خریداری می‌شود باید ماهی بعد از خرید فورا پخته شود و یا فورا در فریزر قرار گیرد. همچنین نباید آن را از حالت انجماد خارج نمود و دوباره آن را فریزر کرد، چون فاسد می‌شود.

 

روش درست انجماد کردن ماهی در کیفیت آن تاثیر بسزایی دارد. همچنین در صورتی که ماهی به خوبی منجمد شود علاوه بر اینکه طعم اصلی آن از بین نمی‌رود. بلکه از خواصش نیز کاسته نخواهد شد. ماهی های دریایی اکثرا برای عرضه در استان های دور دست به صورت منجمد به فروش می‌رسد تا باعث فساد آن نشود.

 

چگونه بهترین ماهی کپور بخریم؟

پخش عمده ماهی کپور سر گنده

پخش عمده انواع ماهی کپور سر گنده، در بازار به وفور انجام می‌شود. چنانچه خرید عمده آن، دارای قیمت های ارزان تری می‌باشد. در بازار ماهی کپور سرگنده به صورت بسته بندی شده و فله ای ارائه می‌شود. همچنین نمونه های بسته بندی آن پاک کرده و تمیز می‌باشد.

 

 

ماهی سرگنده، از ماهیان آب شیرین و از گونه های آسیایی است که از گیاهان و پلانگتون های جانوری تغذیه می‌کند. همچنین پرورش مصنوعی آن به وفور انجام می‌شود، و از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می‌باشد. این ماهی دارای رنگ تیره و دندان یک ردیفی حلقی و سر بزرگ و چشم های پایین تر امی‌باشد.

 

ماهی کپور سر گنده، دارای خارهای آبششی نزدیک به هم می‌باشد. همچنین از خواص بالایی برخوردار بوده و دارای ویتامین های آ، ب، دی، کلسیم، فسفر، سلنیوم، امگا۳، مس و آهن و … می‌باشد.

 

پخش عمده ماهی کپور سر گنده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما