Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز ماهی کپور پرورشی در ایران - شایلی فیش

قیمت روز ماهی کپور پرورشی در ایران

ماهی کپور به دلیل داشتن گوشت خوشمزه و طعم دلپذیرش از محبوب ترین نمونه از ماهیان به شمار می‌رود. همچنین افرادی زیادی متقاضی آن می‌باشند. اگر قصد خرید این ماهی را دارید، بهتر است از قیمت روز ماهی کپور پرورشی در ایران اطلاع داشته باشید. اطلاع از قیمت روز این ماهی می‌تواند به شما کمک کند تا این ماهی را گران نخرید. چنانچه آن را با قیمتی ارزان به همراه کیفیتی عالی سفارش دهید.

 

 

قیمت روز ماهی کپور پرورشی در ایران

پرورش ماهی کپور در استخر خاکی

ماهی کپور، به دلیل مقاومت بالا در برابر بیماری و سودآوری بودن یکی از محبوب ترین ماهیان پرورشی به شمار می‌رود. این نمونه از ماهیان در مناطق گرم و در استخر های خاکی به خوبی پرورش داده می‌شوند. اغلب این استخرها در ابعاد یک هکتار یا دو هکتاری و اغلب در نزدیکی آب ساخته می‌شوند.

 

 

ماهی کپور از جمله ماهیان علف خوار می‌باشد. همچنین دارای بدنی کشیده و اغلب به رنگ طلایی و یا رنگ قهوه ای روشن می‌باشد. قابل ذکر است از نظر گوشت، دارای گوشتی خوشمزه و دارای خار های کمتری می‌باشد. کبابی و یا سرخ کردن این ماهی، موجب می‌شود تا طعم فوق العاده ای داشته باشد. کباب کردن این ماهی در جنوب و یا برخی مناطق با استفاده از تمبر هندی، خرما، سبزی، البته بسته به سلیقه افراد البته می‌تواند متفاوت باشد، صورت می‌پذیرد. چنانچه در اصطلاح جنوبی به آن حشو می‌گویند.

 

از مهمترین نکات در پرورش ماهی کپور، تامین آب مورد نیاز، اکسیژن و غذای مناسب می‌باشد. همچنین دمای مناسب برای پرورش این ماهی ۱۸ درجه سانتیگراد و حداکثر ۳۰ درجه می‌باشد که در دمای ۲۵ درجه، حداکثر رشد را دارا می‌باشد.

 

 

پرورش ماهی کپور در استخر خاکی

مرکز خرید ماهی کپور پرورشی عمده

این مرکز خرید ماهی کپور پرورشی عمده، از مهمترین مراکز عرضه کننده و فروش این نمونه از ماهیان به شمار می‌رود. همواره سعی نموده است بهترین و مرغوب ترین نمونه از این ماهیان را با قیمتی باورنکردنی و کیفیتی عالی عرضه نماید.

 

شما می‌توانید بهترین نمونه از این ماهیان را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری نمایید. خرید مستقیم این محصول می‌تواند برای شما از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. همچنین سود خوبی را برای شما به ارمغان آورد.

 

در ضمن شما می‌توانید این کالا را به صورت عمده نیز سفارش دهید. سفارش عمده این ماهی می‌تواند فرصتی عالی برای شما فراهم سازد تا بتوانید با پرداخت پول کمتری، حجم بیشتری از این محصول را با همان کیفیت عالی و بی نظیر سفارش دهید. همچنین در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

 

مرکز خرید ماهی کپور پرورشی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما