Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت سی بس امروز در بازار تهران - شایلی فیش

قیمت سی بس امروز در بازار تهران

قیمت سی بس امروز در بازار تهران

قیمت سی بس امروز در بازار تهران براساس نیاز مصرف روزانه از حوضجه های ماهی سی باس صید صورت گرفته و با توجه به نوع سفارش که مواردی مانند وزن، فیله شده و سایر موارد مورد نیاز در آن لحاظ شده و با بهترین شرایط نگهداری به تهران حمل می گردد.

ماهی تولیدی شرکت شایلی فیش در قفس های دریایی و در سواحل خلیج فارس نگهداری می شوند و پس از رسیدن به اندازه تجاری آماده ارسال به بازارها شوند و براساس سفارش گذاری های مشتری ها، از لحظه صید تا کارخانه فرآوری حدود یک ساعت طول می کشد و بخشی ار ماهی سی بس به صورت منحمد و به صورت سالم در بسته بندی های مناسب قرار می گیرد. در بخش از فرایند آماده سازی و براساس نیاز مشتری ماهی به صورت فیله شده و بدون فلس در می آید. روزانه در تناژ بالا سفارش گذاری ماهی سی بس صورت می گیرد.

قیمت سی بس

مرکز خرید ماهی سی بس کجاست؟

قیمت سی بس

یکی از سوالاتی که مشتری های شرکت شایلی فیش دراولین تماس در جستجوی پاسخ آن است این پرسش که ماهی از کجا بخریم و آیا مرکز خرید ماهی سی بس جنوب است و اینکه این ماهی وارداتی است؟

ماهی سی باس در ایران در حال حاضرفقط در جنوب پروش داده می شود و از آنجا که ماهی آب شور و آب شیرین است. در برخی از نقاط در آبادان و خرمشهر در رودخانه اروند کنار که آب شیرین دارد تولید می گردد و همچنی در خلیج فارس در سواحل قشم و بندرعباس چابهار که آب شور است  بچه ماهی سی باس درقفس نگهداری میگردند. بنابراین مرکز اصلی خرید ماهی سی باس به خصوص برای خریدارن بزرگ و غرفه داران ماهی که می خواهند به صورت عمده خرید نمایند باید از حوضجه داران این شهرها استعلام قیمت ماهی سی بس تازه نمایند. ماهی سی باس در فهرست 5 ماهی برتر دنیا قرار دارد بخشی از آن صادرات می شود.

از آنجا که ماهی سی باس یا همان باراموندی مستیماً در دریا پرورش داده می شوند ولی محیط زندگی آن در قفس می باشد و بدلیل تغذیه همه روزه آن، ماهی های دیگر را نمی خورد وهمچنین به خاطر محیط پروش که در سوحل و محل هابی که آب تمیز می باشد، این ماهی عاری از جیوه ، PCB و سایر آلاینده ها می باشد. و از آنجا که آنها یک گونه مقاوم و مستعد بیماری نیستند ، می توان آنها را بدون استفاده از هورمون ها یا آنتی بیوتیک ها پرورش داد. ذکر این نکته قابل تأمل است خرید و تهیه ماهی سی باس و یا هر ماهی دیگر می باست تازگی و عاری از بیماری باشد که متأسفانه برخی از سودجویان از این موضوع سوءاستفاده کرده و ماهی سی باس تاریخ گذشته را به عنوان ماهی سالم به بازار ارسال می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما