Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت عمده ماهی گرمابی آمور پرورشی - شایلی فیش

قیمت عمده ماهی گرمابی آمور پرورشی

ماهی گرمابی آمور، از انواع ماهی های گرمابی می باشد که حرارت و گرما را به خوبی می تواند تحمل کند. در آب این ماهی های پرورشی باید اکسیژن به اندازه کافی وجود داشته باشد تا ماهی بتواند به راحتی غذا بخورد و غذای خود را هضم کند. ماهی آمور طعمی بسیار خوب و فوق العاده دارد. قیمت ماهی آمور گرمابی پرورشی به صورت عمده بسیار مناسب و استثنایی می باشد.

 

نکات مهم حین خرید ماهی آمور

نکات مهم حین خرید ماهی آمور

ماهی آمور از معروف ترین ماهی ها در کشور می باشد که در بسیاری از شهر ها پرورش می یابد. این محصول دارای طعمی منحصر به فرد و عالی است.

ماهی آمور سرشار از ویتامین، پروتئین و مواد معدنی می باشد که از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. این محصول در درمان بسیاری از بیماری ها موثر می باشد.

برخی از افراد هنگام خرید ماهی آمور با مشکلاتی روبرو می شوند؛ در ادامه این مطلب با ما باشید زیرا می خواهیم نکاتی مهم را که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید بیان کنیم …..

۱- قبل از خرید باید به چشمان ماهی آمور دقت کنیم زیرا این ماهی باید دارای چشمانی براق و برجسته باشد.

۲- بدن ماهی تازه نیز باید براق و درخشنده باشد و وقتی به بدن را دست بزنیم پولک ها به بدن چسبیده باشند.

۳- ماهی های آمور تازه دارای آب شش های قرمز رنگی می باشند.

۴- ماهی تازه بوی معمولی دارد و بوی بد یا نامطبوعی نمی دهد.

۵- اگر آبی که در گوشت این محصول وجود دارد رنگی شفاف مانند آب دریا باشد خبر از تازه گی ماهی آمور می دهد اما اگر شیری رنگ باشد آن ماهی مانده می باشد.

۶- گوشت اکثر ماهی های تازه آمور سفت می باشد و ماهی که گوشت شل و نرمی داشته باشد را نباید خریداری کنیم.

پرورش ماهی آمور در نقاط مختلف کشور در شرایط خاصی صورت می گیرد. آبی که این ماهی در آن پرورش می یابد باید اکسیژن زیادی داشته باشد تا ماهی ها به راحتی بتوانند نفس بکشند و تغذیه کنند.

بازار عرضه ماهی گرمابی آمور

بازار عرضه ماهی گرمابی آمور

ماهی گرمابی آمور به دلیل طعم عالی و ارزش غذایی بالایی که دارد بازار عرضه بسیار پر رونقی را ایجاد کرده است.

ماهی آمور با توجه به مزه خوب و مرغوبیت بالایی که دارد با قیمتی مناسب و استثنایی به فروش می رسد.

فروشگاه اینترنتی ما از معروف ترین و معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در کشور می باشد که بهترین ماهی آمور را به صورت عمده و جزئی با حذف واسطه ها با قیمتی استثنایی در اسرع دقت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما