Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 37 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور تازه در اوزان مختلف CARP FISH - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور تازه در اوزان مختلف CARP FISH

قیمت ماهی کپور تازه CARP FISH

قیمت ماهی کپور تازه (CARP FISH)، به صورت عرضه مستقیم از مرکز تولید آن به صورت عمده و تازه با بهترین کیفیت در مرکز تولید انواع ماهی شرکت شایلی فیش، دست اول و با صرفه اقتصادی به صورت روزانه در حال انجام است. ازآنجا که قیمت ماهی کپور در بازار شهرهای اهواز، آبادان، دزفول، رشت و ساری که مراکز تولید ماهی در ایران است می‌تواند خریدار ماهی کپور  را در تهیه، ماهی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت کم نماید. انواع ماهی کپور معمولی، بیگ هد، فیتوفاگ و آمور در ایران در حال پرورش می‌باشد. چنانچه قیمت آنها نیز بسیار نسبت به سایر ماهیان به صرفه می‌باشد. علاوه بر قیمت مناسب، نمی‌توان از خواص و فواید این ماهی ها به راحتی گذر کرد. برخی از آنها مانند کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی، کاهش فشار خون بالا، سلامت چشم‌ها و غیره اشاره نمود.

 

قیمت ماهی کپور تازه

قیمت خرید ماهی کپور تازهCARP FISH

قیمت خرید ماهی کپور تازه (CARP FISH)، همواره دغدغه خریدار ماهی تازه کپور و سایر ماهی بوده است. یافتن منبع و مرکز اصلی تولید ماهی پرورشی سالم و در وزن های مختلف به خریدار کمک میکند تا در در بازار رقابت قیمت ماهی کپور تازه از دست اول تهیه نماید. همچنین خریدار خانگی نیز با خرید ماهی از دست اول با کمترین قیمت خرید بیشترین صرفه جویی در هزینه را خواهد داشت.

 

ماهی های کپور که شامل ماهی آمور، ماهی بیگ هد و ماهی فیتوفاگ می‌باشد. تمامی این ماهی ها، دارای طعم و مزه بسیار خوشمزه و تقریباً در ایران و در تمامی شهرها از شمال تا جنوب در سبد غذایی خانوارها قرار گرفته است. البته ذکر این نکته قابل تأمل است که محیط زندگی ماهی و خوراکی که ماهی با آن رشد می‌نماید. چنانچه نوع و نژاد بچه ماهی کپور در محصول نهایی نقش ویژه ای دارد. این موضوع در قیمت ماهی کپور تازه مؤثر است، و متأسفانه برخی خریداران ماهی کپور به این نکته توجه نمی‌کنند.

 

امروزه ماهی کپور پرورشی تازه، به دلیل وسعت بالای پرورش آن در سرتاسر ایران همواره به صورت صید روزانه به مشتری تحویل می‌شود. همچنین در برخی از غرفه های ماهی کپور زنده و تازه نیز عرضه می‌شود.

 

 

قیمت ماهی کپور تازه

خواص و طعم ماهی کپور طلایی CARP FISH

 

خواص و طعم ماهی کپور طلایی (CARP FISH)، در کشور ما آنقدر مورد مقبولیت واقع گردیده است. همچنین تمامی شرکت های خصوص و دولتی اقدام به تولید و پرورش ماهی کپور طلایی و هم خوانده های آن در اوزان مختلف نموده است. این ماهی از لذیذ ترین و خوش طعم ترین ماهیان جنوب و شمال کشور می‌باشد.

 

 

مواد غذایی مهم در ماهی کپور، پروتئین، چربی، مواد معدنی و ویتامین است که برخی از آنها در زیر اشاره شده است.

  •  پروتئین (۱۶ گرم)
  •  انرژی (۸۶ کیلوکالری)
  •  چربی (۲ گرم)
  •  کلسیم (۲۰ میلی‌گرم)
  •  فسفر (۱۲۰ میلی‌گرم)
  •  آهن (۲ میلی‌گرم)
  •  ویتامین B۱

 

این ماهی علاوه برموارد فوق در فشار خون، بیماری های قلبی و کنترل وزن و موارد دیگر بسیار مؤثر می‌باشد. اکثر پزشکان و کارشناسان تغذیه آن را پیشنهاد می‌کنند. یکی از مواردی که آن را از سایر ماهی های بازار منحصر کرده است قیمت مناسب و تقریباً پایین آن می‌باشد.

 

قیمت ماهی کپور تازه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما