Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور معمولی در بازار - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور معمولی در بازار

ماهی کپور معمولی، از ماهی های معروف دنیا به شمار می‌رود. همچنین می‌توان گفت یک نوع ماهی وحشی است، زیرا این ماهی تغذیه خود را از تمام حشرات و تخم ماهی ها تغذیه می‌کند. همچنین ماهی کپور از دست ماهی‌ هایی است که رشد و پرورش فراوانی در کشورمان داشته است، به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. قیمت این نوع ماهی در بازار عرضه ماهی کپور با توجه به نوع و اندازه آن می‌باشد.

 

 

قیمت ماهی کپور معمولی در بازار

خصوصیات ماهی کپور معمولی

ماهی‌های کپور، نوعی از ماهی هستند که از همه نوع حیوان تغذیه می‌کنند. مانند: سخت پوستان، نوزاد حشرات، تخم ماهی ها، موجودات ریز آب، کرم و گاهی نوزاد خود تغذیه می‌کنند.

 

ماهی های کپور در آب های شیرین، گرم، آرام و از گیاه پوشیده شده را می‌پسندند. شکل ظاهری این ماهی ها کشیده و فشرده شده در بدن این ماهی می‌باشد. رنگ بدن آن از ناحیه دو طرف سرد به مایه های طلایی و پشت آن دارای تیرگی، بدنش پوشیده از فلس ها که در پایان ناحیه سیاه رنگ می‌شود. همچنین جلوی دهان آن دارای دو سیبیل می‌باشد.

 

 

خصوصیات که این ماهی در آن زندگی و نفس می‌کشن، می‌توان به وارد زیر اشاره کرد.

  • دمای آب: دمای آب باید به گونه ای باشد که ماهی در آن احساس خفگی نکند. از آنجایی که دمای بدن این ماهی با آب یکسان است، با افزایش دمای آب نیاز ماهی به اکسیژن به چندان می‌شود. برای همین دمای متعادل آب ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد باید باشد.
  • (PH) آب: اگر (PH) آب خیلی پایین و یا بالا بیاید بافت بدن ماهی کپور دچار آسیب دیدگی می‌شود، یا اینکه آن با مشکل روبرو می‌شود. برای سالم نگه داشتن ماهی هر از گاهی (PH) آب اندازه گیری می‌کنیم.
  • شوری و سخت بودن آب: اگر آب بسیار سخت و یا شور باشد (PH) آب کاهش میابد.
  • اکسیژن محلول آب: وقتی در آب به مقدار کافی اکسیژن نباشد، ماهی داره خونریزی در شش ها و رنگ پریدگی پوست آن می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل باید آب را هر از گاه عوض کرد و آب تازه ای وارد کرد.
  • عدم گل آلودگی آب: گل آلوده بودن آب باعث می‌شود، شش ها و سطح حساس بدن ماهی کپور تاثیر بگذارد.

 

خصوصیات ماهی کپور معمولی

فروش ماهی کپور معمولی تازه

بهتر است بدانید ماهی‌ کپور یکی از دسته ماهی است که دارای، طول عمر زیادی می‌باشد. عمر یک ماهی کپور گاهی به ۲۰۰ سال می‌رسد.همچنین مرغوب ترین ماهی شناخته شده است. پرورش ماهی کپور به شرایط آب و هوایی مناسب نیازمند می‌باشد. این ماهی ها را بیشتر می‌توان در آب های شور یافت. فروش ماهی کپور تازه در بازارها با قیمت مناسب به صورت عمده انجام می‌شود. همچنین می‌توانید از این نمایندگی ها و بازار ها خریداری کنید.

 

فروش ماهی کپور معمولی تازه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما