Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
میگو دریایی خرید و فروش تازه و عمده - بازار توزیع میگو تازه دریایی و پرورشی

قیمت میگو دریایی تازه

قیمت میگو دریایی تازه

قیمت میگو دریایی تازه در محل تکثیر و صید آن به صورت عرضه عمده در بندرعباس بوشهر ماهشهر هندیجان گناوه به صورت تازه امکان پذیر است. در جنوب کشور میگو به صورت دریایی و پرورشی به صورت روزانه و عمده خرید و فروش می گردد. رنگ و  ظاهر میگو های دریایی و پرورشی در ایرن و الخصوص جنوب کشور با یکدیگر تفاوت هایی دارند که مرتبط  با نژاد و نوع  میگو است چرا که در سواحل جنوب کشور در  هندیجان و گناوه دیلم و بوشهر عمدتا گونه صورتی یا ببری سبز و در هرمزگان گونه موزی و سفید هندی برداشت  می شود اما در پرورش از گونه سفید غربی استفاده می شود

ذکر این نکته پر اهمیت است که میگو پرورشی و دریایی به لجاظ ارزش غذایی تفاوتی ندارند.

میگو دریایی

قیمت عرضه میگو دریایی صادراتی SHRIMP VANAMI

میگو دریایی

قیمت عرضه میگو صادراتی SHRIMP VANAMI در بندرعباس و بوشهر به صورت عمده در حال ارسال به کلیه کشورهای حاشیه خلیج فارس و چین و چندین کشور دیگر است. از آنجا که میگو تازه دریایی یا پرورشی و در انواع خودش  در رسته غذاهای پرانژی و پرخاصیت قرار دارد که برای بدن همه افراد با هر سنی الخصوص کودکان مورد نیاز است لذا اکثر کشورهای دنیا مصرف میگو پرورشی و دریایی در سبد غذایی خود قرار داده اند.

میگو دریایی و پرورشی در مراکز تکثیر آن که منبع اصلی و زادگاه آنها در جنوب کشور می باشد در زمان مشخص صید می شود و به صورت روزانه خرید و فروش میگو صورت می گیرد. از آنجا که قیمت عرضه میگو صادراتی در جنوب کشور بسیار مناسب است معمولا بازرگانان ایرانی اقدام به سرمایه گذاری و خرید از محل صید و ارسال به سراسر ایران می نمایند.

 

قیمت میگو دریایی و پرورشی تازه ۱۴۰۰

میگو دریایی

قیمت میگو دریایی و پرورشی تازه ۱۴۰۰ با داشتن تجربیات و دانش سالیان گذشته دچار تغییرات زیادی نخواهد شد. پرورش دهندگان با امید به خداوند و برطرف شدن موانع پروش در سال ۱۴۰۰ با ظرفیت بالا پروش میگو صورت گرفته است. در شهرهای بوشهر بندرعباس دیلم گناوه هندیجان آبادان و سایر شهرهای جنوبی تولید و پرورش میگو در سایزها مختلف برای بازار داخلی و همچنین صادرات در حال انجام است.

شرکت شایلی فیش با داشتن چندین حوضچه پرورش میگو در شهرهای آبادان و بوشهر با پرورش لارو میگو و بهره بمندی از تیم فنی و پزشکی قوی در مراقبت از میگوها و تغذیه مناسب، در سال ۱۴۰۰ میگو دریایی و پرورشی به صورت تازه عرضه می نماید. شرکت شایل فیش نیز به صورت مکانیزه و با جدیدترین سیستم ها اقدام به بسته بندی و عرضه میگو منجمد کرده است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما