Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت میگو دریایی جنوب سال 99 - شایلی فیش

قیمت میگو دریایی جنوب سال 99

میگو دریایی جنوب یکی از خوشمزه ترین و با ارزش ترین غذاهای ایرانی است. این ماهی نه تنها از طعم بسیار مزه ای برخوردار است بلکه فواید بیشماری برای بدن انسان نیز دارد و یکی از گران ترین غذاهای دریایی به حساب می آید. یکی از منابع اصلی صید این ماهی، دریای جنوب است.
قیمت میگو دریایی جنوب سال 99

خواص میگو دریایی برای سلامتی

خواص میگو دریایی برای سلامتی خواص میگو دریایی ارزان قیمت در جنوب کشور به شرح زیر است:
میگو منبع اسیدهای چرب امگا 3 است که به کنترل فشار خون کمک می کند. البته توصیه می شود حین تهیه این غذا را با حداقل روغن و نمک بپزید. در این حالت ، کاهش فشار خون گزینه خوبی است زیرا سرخ کردن در روغن کالری بیشتری را برای بدن فراهم می کند و منجر به افزایش وزن می شود. دلایل فشار خون بالا.

سلنیوم یکی از رایج ترین مواد معدنی میگو است. مصرف 100 گرم میگو 64٪ از نیاز روزانه این ماده مغذی را تأمین می کند. از آنجا که سلنیوم خاصیت آنتی اکسیدانی دارد ، عادت به خوردن میگو خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و سرطانهای مختلفی مانند لوسمی و لنفوم هوچکین را کاهش می دهد. افرادی که به دلایل مختلف گوشت قرمز نمی خورند بیشتر مستعد کم خونی فقر آهن هستند. از آنجا که خوردن 100 گرم میگو 19٪ از نیازهای غذایی شما را تشکیل می دهد ، بهتر است گوشت نخورید. میگوهای قرمز را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید.

افرادی که به دلایل مختلف گوشت قرمز نمی خورند بیشتر مستعد کم خونی فقر آهن هستند. از آنجا که خوردن 100 گرم میگو 19٪ از نیازهای غذایی را تشکیل می دهد ، بهتر است گوشت نخورید. برخلاف تصور رایج ، میگو کلسترول را افزایش نمی دهد ، زیرا مطالعات مقایسه ای بین دو رژیم غذایی تخم مرغ و میگو نشان داده اند که یک رژیم غذایی میگو 7٪ کلسترول بد و 12٪ کلسترول خوب را افزایش می دهد. در حالی که رژیم غذایی تخم مرغ باعث افزایش کلسترول بد 10٪ و کلسترول خوب 7٪ می شود.

به گفته برخی کارشناسان ، سرانه مصرف میگو در ایران حدود 10 تا 20 گرم در سال است و بیشتر مصرف کنندگان از تهران وارد می شوند. البته ، مصرف غذاهای دریایی طی سالهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، اما هنوز هم پایین تر از حد استاندارد است و ما هنوز در مقایسه با مصرف جهانی حداقل هستیم. فراوانی امگا 3 موجود در میگو ، مصرف هفتگی آن را به یک عادت تبدیل می کند تا از بروز آلزایمر و اختلالات حسی در پیری جلوگیری کند. سرانه مصرف ماهی در ایران تقریباً 10 کیلوگرم در سال و 16 کیلوگرم در سراسر جهان است. خوب است بدانید که تایلند ، فیلیپین ، هند و اکوادور بزرگترین کشاورزان میگو در جهان هستند.

فروش عمده میگو دریایی جنوب

فروش عمده میگو دریایی جنوب فروش میگو جنوب توسط تولید کنندگان و پرورش دهندگان مختلف انجام میشود. برای خرید بهترین میگو می توانید به بزرگترین مرکز خرید غذاهای دریایی بروید. در این مرکز انواع مختلف میگو در اندازه های مختلف ارائه می شود. لیست قیمت میگوها به روش های مختلفی قابل تهیه است. در این زمینه می توانید به فروشگاه های ماهی در هر شهری که در آن زندگی می کنید مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما