Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت کیلویی میگو پرورشی تازه - شایلی فیش

قیمت کیلویی میگو پرورشی تازه

میگو در دو نوع دریایی و پرورشی ارائه می شود که هر دو از خواص ویژه ای برخوردار می باشند. هر کدام از آنها دارای گونه های مختلف هستند که از نظر طعم و ظاهر دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند. قیمت کیلویی میگو پرورشی تازه به صورت عمده بسیار مناسب می باشد. ارائه این محصول به صورت اینترنتی است و مشتریان می توانند به صورت کلی آن را سفارش دهند.

قیمت کیلویی میگو پرورشی تازه

تفاوت ظاهری میگو پرورشی با دریایی

تفاوت ظاهری میگو پرورشی با دریایی میگو دریایی در خلیج فارس و دریای عمان و خزر شکار می شود و میگوهای پرورشی در حوضچه های بسیار بزرگ و مجهز تولید می شوند. این دو میگو از نظر ظاهری تفاوت هایی با یکدیگر دارند که به راحتی می توان به تشخیص آنها پرداخت.

میگو دریایی دارای یک رگ در قسمت پشت است ولی میگو پرورشی دو رگ دارد که یکی در قسمت پشت و دیگری در زیر شکم وجود دارد. از نظر رنگ، میگو دریایی صورتی می باشد ولی گونه های پرورشی اغلب به رنگ سفید دیده می شوند.

میگوهای پرورش یافته به دلیل تغذیه اصولی ممکن است در اندازه های بزرگ تری دیده شوند. میگوهای تازه در هر دو نوع هیچ بوی زننده ای ندارند و سالم می باشند. این محصول دارای خواص و فواید دارویی ست که سرشار از امگا 3 بوده و مصرف آن 2 الی 3 بار در هفته توصیه می شود.

عرضه مستقیم میگو پرورشی تازه

عرضه مستقیم میگو پرورشی تازه عرضه میگو پرورشی تازه به صورت مستقیم در بین مشتریان و خریداران با استقبال بسیار گرمی مواجه شده است که به دلیل مزایا و خصوصیات ویژه آن می باشد. این کالا توسط نمایندگی رسمی و مجاز به فروش می رسد و مشتریان می توانند به صورت غیرحضوری آن را تهیه کنند.

در این روش هزینه ها بسیار کاهش می ‌یابد و می‌توان زمان را به خوبی مدیریت نمود. خرده‌ فروشان می‌ توانند برای رفع نیاز خود انواع میگوی تازه را به صورت عمده سفارش دهند. همچنین دیگر افراد می ‌توانند این کالا را به صورت کلی سفارش دهند.

این محصول از بین بهترین برند ها و شرکت های تولید کننده انتخاب شده است که هدف اصلی آنها ایجاد کیفیت در محصولات و کسب رضایت خریداران می باشد. فروشندگان مشتریان را از تازه ترین ویژگی ها و اطلاعات کالا مطلع کرده و آن را با نرخ روز عرضه می دارند.

برای سفارش کالا می ‌توان به صورت تلفنی تماس برقرار نمود که در ادامه شماره های مربوطه قرار داده شده است. کیفیت بالا و قیمت ارزان از مهم ترین خدمات است که کارشناسان فروش ارائه می دهند و مشتریان می توانند از این امکانات برخوردار شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما