Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده - شایلی فیش

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده را از کارشناسان فروش مجموعه شایلی فیش هم از طریق پلتفرم­های فضای مجازی و هم به صورت تلفنی در هر ساعت شبانه روز می توانید درخواست نمایید.

لیست قیمت عمده خرید انلاین ماهی شوریده خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده هر روز بروزرسانی می­گردد. ماهی شوریده تازه به صورت روش انجماد سریع منجد می­گردد و توسط باکس­های یخی (یونولیت) به سراسر ایران ارسال می­شود. در این روش تمام خواص و تازگی ماهی حفظ می­گردد. مجموعه شایلی فیش این امکان را به وجود آورده است که خرید ماهی شوریده تازه به قیمت عمده از طریق سفازش گداری آنلاین میسر گردد.

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده

ماهی شوریده منجمد

ماهی شوریده منجمد به صورت سالم و شکم خالی شده و یا فیله بدون سر منجمد از طریق یونولیت به سراسر کشور ارسال می­گردد. خرید عمده ماهی شوریده تازه سالم و یا فرآوری شده در مراکز فروش ماهی درشهرهای جنوبی به خصوص در هندیجان، اهواز و بوشهر امکانپذیر است.

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده

مجموعه شایلی فیش این امکان را برای خریداران و فروشندگان بوجود آورده است که با سفارش گذاری آنلاین محصول نهایی با کمترین قیمت و حذف هزینه­های دلالی به دست مصرف کننده نهایی برسد. ماهی شوریده بندر دیر و هندیجان از کیفیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که صید این ماهی بیشتر در زمستان است و در تابستان صید آن کمی می شود ، بنابراین قیمت خرید ماهی شوریده  در فصل تابستان کمی گرانتر است

ویژگی­های گوشت ماهی شوریده

لیست قیمت عمده خرید آنلاین ماهی شوریده

ویژگی­های گوشت ماهی شوریده نرم و لذیذ بودن هست. ماهی شوریده به راحتی فیله می­گردد. پرطرفدارترین و رایج ترین روش طبخ ماهی شوریده سرخ کردن آن می­باشد. گوشت ماهی شوریده دارای میزان قابل توجهی ویتامین B3 است.

تعداد استخوان­های ماهی شوریدخ بسیار اندک است و به راحتی از گوشت آن جدا می­شود. ماهی شوریده از ماهیان ممتاز جنوب است و به دلیل کم بودن تیغ در آن به راحتی از گوشت آن استفاده می شود و جایگاه بالایی در میان مردم جنوب دارد، طعم این ماهی در کنار سیر و گشنیز ترکیب فوق العاده ای می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما