Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ماهی سی باس قیمت ارزان در مزارع جنوب - شایلی فیش

ماهی سی باس قیمت ارزان در مزارع جنوب

ماهی سی باس قیمت ارزان در مزارع جنوب

ماهی سی باس قیمت ارزان در مزارع حنوب با کیفیت عالی و تازه به صورت روزانه صید می شود و در همان روز به صورت منجمد و بسته بندی شده به بازار ارسال می شود.

قیمت فروش ماهی سی باس توسط مشتری از ما روزانه استعلام می شود و با توجه به درخواست ماهی ها آماده حمل می گردد.

ماهی سی بس که به صورت تازه سفارش گذاری می شود و با توجه به سفارش روزانه صید می شود زیرا هدف شرکت شایلی فیش رضایت خریدار است. ماهی تازه و سالم با وزن 1 کیلوگرم تا حدود 3 کیلوگرم در ماشین های حمل با قرار دادن در یخ به بازارهای شهرهای مختلف ایران ارسال می شود.

 

ماهی سی باس قیمت ارزان

قیمت ماهی سیبس درب مزرعه

محل مزرعه ماهی: ماهی سی باس تولید در آب های خلیج فارس

سایز ماهی سی باس: در انواع وزن های 400-600-800-1000 تا 2 کیلوگرم

روش ارسال: ماهی تازه و کامل، ماهی بدون فلس و شگم خالی، ماهی فیله شده

ماهی سی بس یکی از انواع ماهی خاردار است که گوشتی سفید و لطیف دارد و یکی از پرفروشرین ماهی ها در اروپا و چین و هند و آمریکا به شمار می رود. ماهی سی بس در بین ماهی گیرانی که علاقه به شکار ماهی وحشی دارند بسیار پرطرفدار است.

بدلیل طول بلند که حدود یک و نیم متر و وزن حدود 20 کیلویی ماهی سی بس وحشی، ماهی گیری آن بسیار هیجان انگیز و پاداش ماهیگیر مزه بسیار فوق العاده آن است.

ماهی سی باس قیمت ارزان

ماهی سیباس بوشهر

ماهی سی باس قیمت ارزان

ماهی سی باس در جنوب ایران در خلیج فارس و در جوار شهر بوشهر در قفس پروش می یابد و در مرداد ماه تا آبان ماه و بعضی اوقات تا آخر سال صید ماهی انجام می شود.

بارموندی یک ماهی بین المللی است و این ماهی در تمامی دنیا و در بین مردم و رستوران های معروف شناخته شده است، به همین دلیل ماهی  پروش یافته در ایران، در بین سایر کشورها الخصوص کشورهای اطراف خلیج فارس، روسیه، چین و حتی استرالیا که تولید کننده این ماهی است بسیار طرفدار دارد و صادرات آن به یکی از منابع ارز آور در کشور در حال تبدیل شدن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما