Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز تولید ماهی سی باس پرورشی - شایلی فیش

مرکز تولید ماهی سی باس پرورشی

ماهی سی باس یکی از انواع ماهیان دریای جنوب است که به دلیل طعم و مزه بسیار مناسب گوشت در سال های اخیر اقدام به پرورش آن در قفس یا به شکل آزاد شده است. این ماهی، دارای سرعت رشد زیادی است و سازگاری بالایی با تغذیه فرموله شده یا به قولی غذای آماده دارد، به همین جهت پرورش آن در حال افزایش است. مرکز تولید ماهی سی باس پرورشی این ماهی را با قیمت مناسب به بازار ارائه می‌کند تا خریداران با بهترین قیمت و کیفیت عالی بتوانند ان را سفارش دهند.

 

 

 

بررسی بهترین ماهی سی باس پرورشی

ماهی سی باس پرورشی، دارای گوشت بسیار لذیذی می‌باشد. بهترین این ماهی با غذای فرموله شده مناسب تغذیه شده است. به همین دلیل رشد مناسبی داشته، دارای فیله های گوشتی می‌باشد. این ماهی توسط تولید کننده به دو صورت پاک شده یا پاک نشده به بازار عرضه می‌شود. خریداران می توانند بر اساس نیاز خود این محصول را سفارش دهند.

 

 

این ماهی در سال دوم، دارای وزنی بین ۲ تا ۳ کیلوگرم می‌باشد. همچنین دارای فیله مناسب تری می‌باشد. به همین دلیل بهتر است در این سن ماهی به بازار عرضه شود. این ماهی دارای، میزان پروتئین مناسبی بوده و یکی از ویژگی های بهترین این ماهی پرورشی داشتن میزان چربی بسیار کم می‌باشد. به همین خاطر برای سلامتی افرادی که به چربی خون بالا مبتلا هستند مضر نمی‌باشد. این ماهی در دسته ماهیان کم کالری است و به همین دلیل باعث تجمع چربی در محوطه شکمی نمی‌شود.

 

 

از مزایای این ماهی و ماهی فیتوفاگ پرورشی، دارا بودن عناصر معدنی مفید در مقادیر بالا می‌باشد. این ماهی سرشار از کلسیم، فسفر و پتاسیم می‌باشد. همچنین می‌تواند در رشد استخوان ها بسیار موثر باشد. علاوه بر این می‌تواند از پوکی استخوان ها جلوگیری کند. این ماهی به دلیل داشتن پتاسیم بالا مانع از افزایش فشار خون در افراد مبتلا به این عارضه می‌شود.

 

بررسی بهترین ماهی سی باس پرورشی

فروش ویژه ماهی سی باس پرورشی

فروش ویژه ماهی سی باس پرورشی، فرصتی بسیار عالی برای خریداران این نوع ماهی می‌باشد. چون در این نوع فروش، ماهی زیر قیمت بازار ارائه می‌شود. خریداران می‌توانند به راحتی هر میزان از نیاز خود به این ماهی را از این طریق با قیمت ارزان تهیه کنند. فروش ماهی سی باس، در این نوع فروش به صورت عمده و زیر قیمت بازار انجام می‌شود.

خریداران می‌توانند این ماهی را به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت مرکز تولید این ماهی خریداری نمایند. در این وب سایت انواع مختلف این ماهی با ذکر مشخصات و قیمت روز آن در معرض فروش گذاشته شده است. همچنین سفارش اینترنتی آن به راحتی مقدور می‌باشد.

 

فروش ویژه ماهی سی باس پرورشی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما