Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید ماهی کپور بیگ هد - شایلی فیش

مرکز خرید ماهی کپور بیگ هد

مرکز خرید ماهی کپور بیگ هد، محصول دریایی خود را با توجه به وزن و حجم و نوع بسته بندی و همچنین کیفیت آن به مشتری عرضه می کند. این ماهی سایزهای گوناگونی دارد اعم از ده گرمی الی ۱۰۰ گرمی ضمن اینکه صادرات بسیار خوبی را نیز در بازارهای جهانی به خود اختصاص داده است. ارزش غذایی فوق العاده این ماهی در سراسر جهان به خوبی شناخته شده و محرز است.

 

اطلاعات مختصری درباره ماهی کپور بیگ هد

اطلاعات مختصری درباره ماهی کپور بیگ هد

به لحاظ طعم و مزه خوب و بافتی مرغوب دارد. غذای این ماهی بسیار طبیعی است و در نوع اکسترود می باشد. بدن ماهی کپور بیگ هد دارای فلس های ریزی است و قیمت مناسب و ارزانی دارد اما سر این ماهی در سایز بزرگ می باشد. این نعمت دریایی  از ارزش غذایی خوبی برخوردار می باشد و حاوی انرژی، پروتئین ، چربی، آب، کلسترول و ویتامین دی  و امگا تیری در مقادیر زیاد می باشد.

پخش انواع ماهی کپور بیگ هد

پخش انواع ماهی کپور بیگ هد

پخش انواع ماهی کپور بیگ هد به صورت منجمد و تازه در اوزان مختلف و با کیفیتی مرغوب در بازار روند خوب و قابل توجهی دارد و اصولا مراکز نمایندگی و شرکت های بازرگانی و صادراتی اقدام به خرید از این مراکز می نمایند چون به لحاظ صرفه اقتصادی و مدیریت هزینه ها و جلوگیری از هرگونه اتلاف وقت برای تامین  مایحتاج خود از روش  عمده و مستقیم استقبال می نمایند.

فروش ماهی کپور در سایزهای مختلف و وزن و  همچنین حجم گوناگون در فروشگاه های غیر حضوری با قیمت کلی و حذف واسطه ها امکان خرید خوبی را برای مشتریان و خریداران فراهم نموده است. وب سایت جزو آن دسته از مراکزی به شمار می رود که می تواند متناسب با نیازهای مشتریان ارائه دهنده خدمات خوب و ارزنده ای در زمینه محصولات و کالاهای گوناگونی باشد.

با برقراری تماس با واحد فروش می توانید انواع ماهی کپور بیگ هد را با کیفیتی خوب و قیمتی که مقرون به صرفه است در تناژ دلخواه خریداری نمایید و در اسرع وقت به آدرس اعلام شده با صرف حداقل زمان تحویل بگیرید. قیمت فروشنده نازل ترین قیمت ارائه شده آن در بازار است که در جهت رضایتمندی شما مشتریان لحاظ شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما