Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز صادرات ماهی سی باس پرورشی - شایلی فیش

مرکز صادرات ماهی سی باس پرورشی

مرکز صادرات ماهی سی باس پرورشی بزرگترین صادر کننده در جهان است که توانسته پاسخگوی نیاز بازارهای داخلی و خارجی باشد. این شرکت با کسب رتبه بهترین واحد نمونه صنعتی ، واحد نمونه استاندارد و صادر کننده نمونه توانسته از رقبای خود پیشی گرفته و موفقیت چشمگیری داشته باشد. قیمت مناسب محصولات این شرکت به بازار خرید ماهی رونق بخشیده است.. قیمت این محصولات توسط شرکت صادر کننده به کشور های خریدار اعلام می شود.مرکز صادرات ماهی سی باس پرورشی

خصوصیات مختلف ماهی سی باس پرورشی

خصوصیات مختلف ماهی سی باس پرورشی  خصوصیات مختلف ماهی سی باس پرورشی بسیار متعدد می باشد و این نوع ماهی گوشتخوار بوده و سریع رشد می کند و این ماهی در آب هایی که دمایشان کمتر از ۱۰ درجه سانتی گراد است، بسیار پرخور می باشند. 

دوره تخم گذاری ماهی سی باس پرورشی حدود ۳۰روز می باشد و این ماهی از پرطرفدارترین و گرانترین ماهیان در کشورهای استرالیا، تایلند و تایوان است. این ماهی در خلیج فارس و دریایی عمان بخصوص سواحل جنوب شرقی ایران نیزموجود می باشد و دارای تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی است. ماهی های مختلف سی باس دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

قیمت ارزان ماهی سی باس پرورشی

قیمت ارزان ماهی سی باس پرورشی قیمت ارزان ماهی سی باس پرورشی این امکان را به شما می دهد تا متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید بتوانید محصول با کیفیتی انتخاب کنید. دانستن قیمت پیش از خرید یکی از معیار های خرید منطقی است. شما می توانید از همین سایت قیمت محصولات متفاوت را استعلام نمایید. قیمت های ما بسیار مناسب بوده و در مقایسه با کیفیت محصولات ارائه شده قیمت بی نظیری است. 
قیمت خرید ماهی سی باس جهت اطلاع مشتریان و مصرف کنندگان از سوی شرکت تولید کننده استعلام می شود. شما در این مجموعه می توانید تازه ترین قیمت انواع ماهی را به دست آورید. به این منظور کارشناسانی در محل حاضر هستند که نرخ خرید ماهی را در انواع مختلف به اطلاع مشتریان می رسانند.  
این کارشناسان همچنین سفارشات مشتریان را ثبت می کنند و پس از بررسی در زمان اندک به دست مشتریان در محل مورد نظر می رسانند. خرید عمده و بدون واسطه از بهترین راه هایی است که می توان نرخ این محصول را کاهش داد و به راحتی میزان زیادی از بهترین ماهی سی باس را در اختیار داشت. 
قیمت ماهی پرورشی به شکل عمده برای خرده فروشان بسیار مناسب است و توصیه می شود محصولات خود را به صورت کلی تهیه کنند. نرخ این محصول نیز بر روی بسته بندی های سفارش شده درج شده است و مشتریان می توانند ضمن آگاهی از آن خرید خود را انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما