Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/iranmahik/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پخش عمده ماهی قزل آلا جنوب - شایلی فیش

پخش عمده ماهی قزل آلا جنوب

پخش عمده ماهی قزل آلا جنوب، از مراکز پرورش ماهی صورت می‌گیرد. امروزه پرورش دهندگان و فروشندگان ماهی جنوب، سایت هایی را ایجاد کرده‌اند. این سایت ها به وسیله ای مناسب جهت پخش ماهی جنوب تبدیل شده است. مشتریان می‌توانند از این طریق بدون آنکه از خانه بیرون بیایند و یا در ترافیک شهری گیر بیفتند، خیلی راحت این محصول را خریداری نمایند. این روش خرید باعث کمتر آلوده شدن هوا نیز می‌گردد.

 

 

پخش عمده ماهی قزل آلا جنوب

انواع ماهی قزل آلا در ایران

ماهی قزل آلا همچون دیگر آبزیان دارای، گونه های مختلفی می‌باشد که در این مبحث به آن می‌پردازیم.

 

انواع ماهی قزل آلا شامل، ماهی قزل آلا جویباری، قزل آلا قهوه ای، قزل آلای خال قرمز، رنگین کمان، طلایی، آپاچی، پشت طلایی، گاوی، قزل آلا پولاد سر، قزل آلا ببری و قزل آلا می‌باشد. چنانچه هر کدام از آن ها خصوصیات متفاوتی دارند.

اما از این گونه های قزل آلا، دو نوع آن در ایران یافت و پرورش می‌شود. این دو گونه عبارتند از: قزل آلا خال قرمز و قزل آلا رنگین کمان.

 

بدن ماهی قزل آلا رنگین کمان دارای، خال های سیاه ستاره شکل زیادی بوده و ماهیان بالغ در دو طرف شکم خود خط هایی به شکل رنگین کمان دارند. زمان تخمک گذاری این ماهی دی ماه می‌باشد. همچنین تا اردیبهشت تخمک گذاری ادامه دارد. وزن این ماهی به نه کیلو گرم می‌رسد. بهترین رشد را در آب هایی کم عمق دارای، سنگ های آهکی دارند.

 

 

نوع دوم ماهی که در آب های ایران زندگی می‌کند، ماهی قزل آلا خال قرمز می‌باشد. چنانچه آب های کوهستانی، محل زندگی آن ها می‌باشد. همچنین شکل و رنگ آن ها متنوع می‌باشد. خال های قرمز آن ها را از گونه قزل آلا رنگین کمان متمایز می‌سازد. تخمک ریزی آن ها در پاییز و اوایل زمستان صورت می‌گیرد. طول آن ها به چهل و پنج سانت می‌رسد. این ماهی از حشره ها و ماهیان کوچک غذای خود را تامین می‌کند.

 

از این دو گونه، نوع رنگین کمان برای پرورش مناسب تر می‌باشد که در زیر دلایل برتری آن را توضیح می‌دهیم.

سازگاری این ماهی با محیط زیست راحت تر از نوع خال قرمز می‌باشد. چنانچه از غذا های دستی راحت تر تغذیه می‌کنند. آب با هر درجه ای باشد در آن دوام می‌آورد. همچنین کمبود اکسیژن را نسبت به قزل آلا خال قرمز بیشتر تحمل می‌کند.

ماهی قزل آلا رنگین کمان، نسبت به ماهی های دیگر در برابر بیماری ها مقاوم تر می‌باشد.

چون زیاد گوشت خوار نیست، کمتر ماهی های کوچک را می‌خورد. همچنین از کرم ها و نرم تنان غذای خود را به دست می‌آورد، و دارای رشد سریعی می‌باشد.

 

انواع ماهی قزل آلا در ایران

قیمت بهترین ماهی قزل آلا جنوب

ماهی قزل آلا جنوب، از بهترین و خوشمزه ترین ماهی های صید شده در جنوب کشور می‌باشد. طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. قیمت این ماهی ها به صورت روزانه اعلام می‌گردد. امروزه فروشندگان ماهی قزل آلا و پرورش دهندگان ماهی، با ایجاد و راه اندازی سایت هایی اقدام به فروش این محصول به صورت اینترنتی کرده اند.

برای کسب اطلاع از قیمت روز بهترین ماهی قزل آلا و انواع دیگر ماهی ها، می‌توان به این سایت ها مراجعه نمود. همچنین از قیمت ها آگاهی پیدا کرد. این روش بهترین روش برای خرید ماهی و محصولات دیگر می‌باشد.

 

قیمت بهترین ماهی قزل آلا جنوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما